Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet csinálni ebben a...

Mit lehet csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy Peugeot freeway partner 2.0 HDI motorral és szinte mindíg ég egy sárga lámpa a műszerfalon amitöl a kocsi nem megy és csak 2000rpm ig pörög és nem megy többet 90-nél.. Mi lehet a gond? Hogyan lehetne megcsinálni és mennyibe kerülne?

2014. júl. 17. 19:46
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:

Szerinted mi látnokok vagyunk hogy mitől ég az a visszajelző?


Elviszed a szerelőhöz, kilátnokolja egy laptoppal, megcsinálja és megmondja hogy mennyi pénzt szeretne látni a markában.


Te pedig lásd be, hogy nem tudjuk kisz pni az kisujjunkból a hiba okát.

2014. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sára lámpa a "check engine", és valamelyik érzékelő hibája miatt (vagy más alkatrész, nem változtatható a turbó geometriája, mert elkormolódott, stb) a motorvezérlő a véász-programmal dolgozik, aminek a jellemzője a koréátozott teljesítmény és fordulatszám.
2014. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves Beviz Elek ja nem te gyökér csak érdeklődtem hogy mi lehet a gond! :) de látom de generációs szakadék hogy azt sem lehet =(
2014. júl. 17. 22:47
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Elnézést, csak néha kiakaszt, hogy ilyen életképtelen is megengedhetnek maguknak egy autót, nem tudom, hogy hol alkalmaznak....


"Mit lehet csinálni ebben a helyzetben?"

Nézesd meg szerelővel, sok oka lehet.


"Mi lehet a gond?"

Nézesd meg a szerelővel, sok oka lehet.


"Hogyan lehetne megcsinálni és mennyibe kerülne?"

Nézesd meg a szerelővel és ő megcsinálja és megmondja.



Lehet, hogy elég rányomni a laptopot és egy 10esért megcsinálja, lehet hogy ráköltöd a gatyádat. Mi innen NEM TUDJUK MEGMONDANI!

2014. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kemény..

Kb olyan kérdést tettél fel, mintha azt mondtad volna, hogy nem indul be az autóm. A motorháztetőn van egy karcolás. Mi lehet az oka?


Kaptál egy normális választ az idióta kérdésedre, és még leugatod a válaszolót?


És még te engedsz meg magadnak ilyen stílust????

Generációs szakadék. Az vagy te.

Hihetetlen. Véletlenül nem akarod hogy megcsináljuk neked interneten keresztül? Szívesen megcsinálom, de nem ingyen, annál kevesebbért.

2014. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hivd az ezo tv t keresd magust, az megoldja latatlanba.
2014. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. a második vagyok.

Legszívesebben én is beviz elek szerű választ adtam volna, csak azzal nem téged, hanem magamat is minősítettem volna.


Amúgy a kérdésed megválaszolhatatlan.


Mi a baja? Az a baja hogy rossz.


Hogy lehetne megcsináűlni? Autószerelő szakműhelyben, szakképzett autószerelő által, márka-specifikus diagnosztikai berendezésekkel és célszerszámokkal.


Mennyibe kerülne? Annyiba, amennyit a szerelő árajánlatának az alján látsz.


A bicskanyitogató pattogást meg kéretik máshol előadni. Te kérdeztél hülyén, viseld el amit kaptál érte.

2014. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!