Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan problémával fordulnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lényegtelen kérdése:

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy barátnőm eszméletlenül féltékeny. Mit tudnék ilyen helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
Vannak lány ismerőseim/haverjaim több is mint fiú mert velük jobban szót értek több mindenben tudnak segíteni hasonlok. Ő ez képtelen felfogni, elmagyaráztam neki h nincs miért aggódnia de nem érti meg. Elvárja h egész nap vele legyek vele beszéljek. Nekem ez már sok.
2014. jún. 17. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tamás ? XD
2014. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?
2014. jún. 17. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs oka a féltékenységre, akkor éretlen egy komoly kapcsolatra vagy önértékelési problémái vannak. Ajánlanék neki egy pszichológust a helyedben!
2014. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ez így nem fog működni, és komoly bajok lesznek belőle.

Beszéljétek meg, hogy mi az, amit még elvisel, és mit nem.

2014. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy semmi oka nincs (ha valóban semmi oka nincs). Ha meg egyáltalán nem bízik benned, és kis idővel sem javul a helyzet, hagyd el, ne zsarnokoskodjon.
2014. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem az nem érdekel, hogy elviseli-e vagy nem.(lehet száraznak tűnik amit írok)de nem fog senki az ismerőseimtől elválasztani.:)
2014. jún. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!