Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a babetta?

-Dominik98- kérdése:

Nem indul a babetta?

Figyelt kérdés

bővebben: a karbit kipucoltam, szerelő is átnézett szinte mindent rajta

amíg tekerem a pedált addig megy a motor, tehát kap szikrát, de ha leállok a tekeréssel, egyszerűen megáll a motor, lefullad, nem hörög, sem csörög(gázadásra hörög)

gyertyacsere megvolt már.. lehet a tirisztor a hunyó?



2014. júl. 18. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

tipikus bezinszegény keverék. bár néha fel kellene pörögnie. ha a gyertya tocsog, akkor benzindús, ha száraz, akkor benzinszegény...a tirisztornak semmi köze a bulihoz.


Még a kipufogót nézd meg, hátha bedugta valaki.


Továbbiakban passz....

2014. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kipufogó hibátlan, incs eldugulva, a benzinszintnek tökéletesnek kell lennie, mivel egy 2 napja mentem is vele :( és nem állítottam el semmit.. tanácstalan vagyok
2014. júl. 18. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Dugulás? Én arra tippelek dzsuvás a tankod, és valami szmötyi eldugította karbiban a fúvókát. (Nekem volt ilyen.) Helyedben megnézném, hogy amikor tekerem, és kap-e benzint tutira... Illetve részlegesen is eldugulhat, és akkor gázadásra hörög.
2014. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a tank ki lett pucolva, rozsda nincs seholsem, főleg nem a karbiban, nem lehet hogy a tirisztor megadta magát, egyik napról a másikra?
2014. júl. 18. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ez tényleg fogós kérdés.

ha tekered, akkor van gyújtás.. lehet, hogy gyenge...

nem tudom mennyi, de bontottból kellene egy komplett gyújtást venned...más ötletem nincs.

2014. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és az az érdekes, hogy 1 napja még jóvolt.. egyik napról a másikra BEHATÁSA nélkül elromlik a gyujtás? :@ nem értem
2014. júl. 18. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a gép Tranzimos, vagy külön trafós? Mindenesetre a hőre igen érzékeny a tirisztor, és a tranzimo is, tehát azis lehet, hogy csak úgy meghalt... Merre laksz? Esetleg tudok kölcsönalkatrészt szolgáltatni, ha közel...:)
2014. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
budapest XV kerület, és a trafó külön van :) megköszönném ha tudnál segíteni :)
2014. júl. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!