Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 1.6 101 lovas...

Opel Astra F 1.6 101 lovas ecoteces kocsiról mi a vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ő lenne a kiszemelt:

[link]



2014. júl. 19. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kívülről nekem túl szép(már mint a fényezés)csináltass rajta egy festékvasagsági "tesztet". Nekem személy szerint a kivitel nem tetszik, de ez szubjektív. 212Ekm reális benne ha nem hajtották agyon, bár járj utána. A 2. dolog nálam legalább is, hogy kereskedésből sosem. Valószínű, hogy beadták anno 220-250 ezerért ők kicsit költöttek rá(nem sokat max kitakarították meg ezt-azt cseréltek benne) és már 370E az ára. :S Találsz te ilyet magántulajtól is ahol még alkudni is lehet. CSak nincs rajta a kereskedés haszna. Sőt kevesebb eséllyel tekerik az órát ugyanis a kereskedésekben tudják, hogy kell és képesek is rá. :S De am szép darabnak tűnik.
2014. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kis autónak néz ki, na de persze ehhez hozzájárul hogy most nagyon ki van glancolva. Ha jórészt városi használatra szánod, akkor nem ez a motor lesz a nyerő, oda jobb lenne vagy 1.4-es vagy 1.6-os 8 szelepes. Ez a 16V inkább országútra, alkalmasint autópályára való.
2014. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Városba kellene főleg, de miért nem jó városba?
2014. júl. 19. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg egy alapos kozmetika után van az autó, azért néz ki szépen a képen jelenleg.


- A csomagtér ajtón nincs rajta az Astra 1.6 16V típusjel. - Most vagy leszedték, vagy törve volt az ajtó.


+ Legalább a típustábla megvan a motornál, ez a törött kocsiknál hiányzik.


- 1 légzsák van csak :(

- Nincs hátsó fejtámla

+ van fordulatszámmérő!

+ Klímás!

+ óriási csomagtartó!


A gumikra nem sajnálták a gumiápolót!


A saját tömeg az 1050 Kg (nekem a forgalmi szerint) de ez a motor nagyon jól viszi a kocsit!

szerintem sok a km, de ha rendszeresen karban volt tartva, akkor nem lehet gond.


A 2-es jól írja, nekem is nagy a városi fogyasztás, de országúton, autópályán jól fogyaszt!

2014. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor összesegeben, hirdetés alapján nem tűnik rossznak. Mit jelent a magas városi fogyasztás? Mennyire dinamikus egyébként? Erre a modellre vagyok kíváncsi természetesen.
2014. júl. 19. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ez egy pörgős 16 szelepes motor, ha városban van csak kínozva kis fordulaton gyök kettővel akkor kokszlerakódások alakulnak ki a motor egyes pontjain (égéstér, szelepek, szívócső)
2014. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok újra


Nekem (természetesen 1.6 16V esetén) januárban, ha jól számoltam 7,88 L/ 100 Km városi fogyasztás jött ki. Katalógus szerinti érték 8,4 / 8,6 / 9,8 L/ 100 Km.

(Spuri-t használok, nem tudom annak köszönhető-e ez)


Mennyire megy? Hát ahogy egyszer egy Totalcar népítéletben olvastam, "lehet ele meglepetéseket okozni!" :D

3100-tól ez megindul, 3500-nál húz a legjobban.


Pl. a múltkor vagy Jászapátiból jöttem kifelé Heves felé a 31-es úton, előttem ment egy menetrend szerinti busz, kb 60-nal, mögöttem jött egy öreg fickó egy teljesen új VW Polo-val. Természetesen mind a 2-en vártuk lehetőséget, hogy mikor tudjuk megelőzni a buszt. Amikor jött egy hosszabb egyenes és szemből sem jöttek, akkor megelőztem a busz, és jött mögöttem az öreg is. Ő valőszínüleg úgy gondolta, hogy ezzel a lendülettet megelőz engem is, de ekkor nekem már megvolt a fordulat, ő meg hiába nyomta neki a szembejövő sávon, nem bírt megelőzni! Mosolyogtam rajta egyet, mert valószínüleg csak azt látta, hogy egy öreg Astra, aztán majd ő megelőz ...

Nem jött össze. :D

2014. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!