Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna akkumulátor...

Renault Laguna akkumulátor csere után a műszerfalon villog a "akkumulátor gyenge, stop" felírat.1700 km-t mentem a hibaüzenettel. A hibakód kiolvasásnál nem találtunk hibát. Találkozott valaki ezzel a problémával? Hova és kihez forduljak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Generátorral minden rendben? Nézd meg töltés rendben van-e, ha keveset ad le az is lehet az oka.
2014. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt szeretném még kérdezni,hogy egy angol lagunám van(2000-es 1.8 16V) és nem rég beleraktam a cd rádiómat.Az a bajom,hogy nincs antenna kábelem amit rá tudnék dugni a rádióra.A gyorscsatlakozókat rádugtam,működik a cd rajta,csak nincs hang. A másik észrevételem,hogy a szélvédőn felül vékony csíkban,és a belső visszapillantó mögött vastagabb csíkban van valami benne a szélvédőben. Az lenne az antennám?? Vagy az csak az első szélvédőt olvassza le(gondolom én) Kérem aki tud segítsen! Köszönöm!
2014. nov. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!