Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok kezdő motornak...

Mit ajánlanátok kezdő motornak? (A korlátlan! )

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva 52 kg-ot "nyomok", de viszonylag sportosan élek. Ami "bejön": chopper, túra, bár most nagyon rákattantam egy Honda VTZ 250-re... :)


Tehát milyen kezdő motort ajánlanátok, amely mondjuk nem haladja meg a 160-170 kg-ot? Mert akin rutinoztam, 180 körül volt üres tankkal, és csak a jószándékán múllott, hogy irányíthattam. :) Vicces volt. (:


Várom a tippjeiteket!

Előre is köszi!

23/L


2010. jan. 9. 18:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Suzuki gn 250? Halálig megbízható, nyomatékos, stílusos, fasza a hangja, keveset eszik és még jól is megy! :) Bár 250-500 ccmig szinte minden jó neked. www.sportmotor.hu és www.totalbike.hu itt olvasgass! Tesztek sportmotoron boncterem néven vannak, totalbikeon népítéletként. Sok érdekes infot megtalálsz.
2010. jan. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi infókat vártam! :)


Köszi! ;)

2010. jan. 10. 13:09
 13/18 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, 29/l

Szerintem chopperben gondolkodj egyelőre, tapasztalatból mondom, hogy könnyebb megtartani ilyen kis súllyal mint a tiéd. Kezdő motornak. Aztán úgyis el fogod adni, mert kinövöd.

Én legalábis így tettem, most egy sport Hondával járok. Imádom :-)

2010. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A tipp megfontolandó... :) Főleg mert nagyon tetszenek a chopperek!

Nemcsak szépek (még nem tudok szakmai tapasztalattal jönni), de tuti hogy van oldaltámasz! :P Még a Simsont felrakom középsőre... XD

2010. jan. 10. 19:04
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Manapság minden motoron van oldaltámasz, amin meg nincs arra lehet venni.:)

De amúgy szerintem ne chooper-t vegyél.

Valahogy nem tudnék 1 lányt elképzelni chopperen...

2010. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon sok lány motorozik chopperen. Szerintem dögös is egy lány chopperen, mondjuk én lány vagyok, de akkor is dögösnek tartom ;-)
2010. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg bennem van a hiba, mert a csoppereseket

nagydarab izzad kopasz bunkóknak képzelem el.

(persze tisztelet a kivételnek. :)

2010. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönök minden hozzászólást! Megvettem a Honda VTZ-t!

És alig várom, hogy mehessünk!!!


Későbbiekben tervezek egy Virago-t, mert a chopper jó dolog. Viszont kell mellé egy túra, vagy sport... :P


Mindenkinek kívánok olcsó benzint, széles aszfaltot, és mielőbbi tavaszt! :)

2010. febr. 15. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!