Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fusion vagy Suzuki Ignis?

Ford Fusion vagy Suzuki Ignis?

Figyelt kérdés

Melyik lenne jobb választás? Milyen motorral?


Olyan kocsit keresek, aminek a padlólemeze kicsit magasabban van az átlagostól, de mégse terepjáró. Jó párszor kell földutakon járnom, és nem szeretném, ha leérne folyamatosan.

Ha esetleg tudtok más is ajánlani a fent említett két kocsin kívül, szívesen fogadom az ötleteket.



2014. júl. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ott szerepel a választandó autók között a Suzuki Ignis gondolom nem tellik egy crossoverre. PL Ford Kuga vagy Nissan Qashqai vagy Honda Crv. A Suzukit nem ajánlanám( csak mert nem csípem őket) így marad a ford.
2014. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Keresztapumnak Ignise van, ő nagyon szereti, és szerintem is jó kocsi! Jó nyilván van jobb, de én ajánlom!
2014. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
800 ezer ft körüli összeget szánnék rá max, így valóban, egy Crossover nem igazán jöhet számításba.
2014. júl. 22. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán még az sx4, bár ebben nem vagyok biztos. Van benne 4x4 szóval elméletben kicsit magasabb is a hasmagassága. :D
2014. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SX 4 még ma sem jönne ki 800 ezerből. Az ignis kisebb és fapadosabb, mint a Ford. Mállik a sebváltó gomb, a kormány, az ülés kényelmetlen, a lábtér kicsi, a beltér kopogós műanyag. Hátul merevtengelyes, amitől valami irgalmatlanul ótvar a kocsi rugózása. Viszont garantátlan találsz 800 ezerért belőle. Fusionből csak 10 évnél öregebbeket...esetleg....
2015. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!