Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb 2T robogó...

Melyik a legjobb 2T robogó motorolaj? Milyen időközönként kell tölteni a hajtóműbe olajat? Vizet milyen időközönként kell le cserélni?

Figyelt kérdés
Yamaha Aerox "05 Fekvő vizes minarelli! 13500km van benne, elvileg nemrég voltak cserélve az olajak, csak tudjam h hogy is megy ez!

2014. júl. 22. 22:47
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a legjobb 2T olaj a REPSOL olaja. Kifejezetten kétütemű robogókhoz van. Drága, de viszont megéri, nem érdemes spórolni rajta, meghálálja majd a robogód sok + kilóméterrel. De egyéb szintetikus olajjal is adagolhatod: OMW, Motul. Ásványit nem ajánlom.

A hajtóműben én 5000-6000 kilóméterenként szoktam lecserélni. Ritkán kell. 90W 80-ast kell öntened bele.

Vizről sajnos nem tudok mondani semmit, mert levegőhűtés robogóm van.

Elvileg, ez a baj, nem tudod biztosra. Ha rám hallgatsz akkor cseréld le őket, biztos ami biztos, kár nem okozol benne.

Remélem tudtam segíteni.

2017. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!