Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyem? Audi A4...

Melyik autót vegyem? Audi A4 B5, Golf 4, Passat B5? mindenképp 1.9TDI Motorral venném

Figyelt kérdés
Ezekbe a kocsiba gondolkodom vagy még Mercedes W124 vagy W126 vagy esetleg 190 es merci :) összehasonlításokra lennék kíváncsi főleg passat és golf téren:)

2014. júl. 22. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Összehasonlítom neked. A Passat bő másfél mérettel nagyobb kategória, mint a Golf. Nagyobb, kényelmesebb, ennek költségvonzata is van.


Először azt döntsd el, hogy szükséged van-e a nagyobb helyre, nagyobb csomira stb.. Ha ezen túl vagy, akkor már kategórián belül kell választanod, és ott össze lehet hasonlítani a modelleket.

2014. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél SEAT Leont
2014. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
seat nekem nem tetszik de szerintem passat lesz belőle mert jobban tetszik tudom hogy húzósabb a futóműve miatt de nekem a passat jobban tetszik :) lehet nem fiatalosabb de szépen meg lehet őket csinálni
2014. júl. 30. 21:38
 4/5 anonim válasza:
190D Merci t vegyel. es kb.600.000 - 1.000.000 kozott mert azok vannak megbecsulve es nem tudod a motort szethalytani hiaba 25 apa kivitte 170km/h ra 25 EVES KOCSIT 170 RE!! :D
2014. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vw,audi a jó Autó
2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!