Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges, hogy az autórádió...

Lehetséges, hogy az autórádió miatt merül le az akksi?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy nemrégiben betetettem az autómba egy Roadstar CD-776RD/FM autórádiót, és azóta egyfolytába lemerül az akksi, felteszem tölteni indul az autó, leállítom és csak kattan egyett... Lehetséges hogy önindító? Egy másik szerelő azt mondta, hogy lehet nagy a memória igénye, és sokat szív az akkubol mikor nem jár... Fulladozik is az autó mióta benne van, villognak a kijelzők ha állok a pirosnál... Lehet, hogy csak rosszul van bekötve? Csináltam képet a bekötésről:

[link]


[link]



2014. júl. 23. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
El is felejtettem írni, hogy mióta benne van, a fűtés se áll le ha leveszem a gyújtást, csak ha külön kikapcsolom.
2014. júl. 23. 10:07
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, azt latom h a memoria meg a + kozositve van, ami lehet gond, de nalam is igy van, es mashol is igy kellett kotnom, mert amugy mindig elment a memoria, es csak kulcs forditasnal lehetett hallgatni. vmi inkabb a radioval lehet, esetleg regi akksi, nem tartja a toltest.
2014. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az akksi lesz a ludas, mert már több akksival is próbáltam.. :/
2014. júl. 23. 11:32
 4/5 dirtboy ***** válasza:

szerintem rosszul lett bekötve,havernak is szívja valami az akut erre meg múltkor húztam volna le az ablakot miközben szólt a rádiója,mondom mi a francért nem működik,erre meg szól hogy a kulcs nincs is benne.

mondom akkor hogy szól a rádió?

szerintem nálad is valami el lett rontva bekötésnél és azért szívja valami.

2014. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebből a képből semmit nem lehet megállapítani. A biztosíték csak úgy lóg? Vidd el szakemberhez azt javaslom.

.

2014. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!