Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mielyik 50 köbcsentis...

Ti mielyik 50 köbcsentis motrot vennétek:Yamaha tzr 50, valamilyen cross?

Figyelt kérdés

#eldönteni hogy mit vegyek sportmotrot
2014. júl. 23. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Simsont, mert nem nagyon csípem ezeket a 6 sebességes blokkokat. Nem értem, hogy minek kell 6-ot váltani ahoz hogy valaki 60-al menjen. De én amúgy is csak egy ranglétrának tartom az 50-es motorokat, nem élménymotornak, azért nem ölök bele százezreket, inkább ha az élmény kell, nagyobbra ülök és az tényleg élményt ad.

De ha ekkora kell, én inkább az endurokat nézegetném, ezekről a TZR és társairól azt mondják, hogy kényelmetlen, mondjuk egy Derbi Senda kényelmesebbnek is néz ki és egy kis terepet is kibír.

2014. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért kell a 6 sebesség, mert ezek kihegyezett a motorok...


míg a simson alapjáraton is elpöfög, de csúcsteljesítménye csak 3-4 lóerő, addig ezek 7000 alatt döglöttek de fölötte leadnak 8-9 lóerőt, ha nagy lépcsők lennének a fokozatokban, nem tudnál egy emelkedőn felváltani, mert váltás után nagyon visszaesne a fordulat, és nem lenne ereje a motornak, egyébként meg a váltós vízhűtéses 50-esek mennek 80-at is, alap simsontól ez esélytelen... pl a derbi blokk 9000-es fordulaton 8,5 lóerő gépkönyv szerint, a simson meg 3,7 lóerő 5500-on, még a fele sincs...

2014. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Yamaha DT, Derbi Senda, Rieju RR, Aprilia RX, Honda MTX.Aprilia Rs 50, Yamaha TZR 50/80, Honda NS1, Cagiva Prima, Derbi GPR, Rieju RS1/RS2.


Ezek kiváló kis motorok. annyi még, hogy szerintem kevered a crosst az enduroval, 50 crosst nem fogsz találni, mert nincsen.

2014. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi
2014. júl. 23. 18:53
 5/5 anonim válasza:
Kedves 3-as válaszolónak igaza van, én Aprilia RX-et vennék, vagy DT-t. Viszont vitatkoznék is vele, már csak azért is hogy valamiben igazam legyen: van 50-es cross motor, de szerintem a kérdező nem ilyenre gondol: [link] :))))
2014. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!