Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha levizsgáztam KRESZ-ből,...

Ha levizsgáztam KRESZ-ből, majd utána forgalmiból is, akkor már állítják ki a jogosítványt, vagy folyamatban van? Ugye még hiányzik az elsősegély, ami kell ahhoz, hogy ki tudjam váltani!

Figyelt kérdés
Vagy ez majd csak akkor készül úgymond, ha már mind a 3 vizsgám megvan ? Szegeden csináltam egyébként!

2014. júl. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom,csak akkor vizsgázhatsz Forgalmiból,ha megvan az elsősegély vizsgád..
2014. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapod meg a sikeres forgalmi vizsgáról az igazolást, ha bemutatod a elsősegély vizsga sikerességét igazoló kis kártyát. Tehát anélkül nem tudsz menni az okmányirodába intézni a jogsit.
2014. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A forgalmi vizsga előtt le kell tenni a KRESZ és elsősegély vizsgát, különben nem is mehetsz vizsgázni vezetésből.

Ha megvan mind a 3 vizsga, akkor kell kérni vizsgaigazolást a forgalmiról és bevinni az okmányirodába.

Ott csinálnak rólad képet, fizetsz nekik és készül a jogosítvány, amit 2-3 héten belül átvehetsz.


(Én nem értem, nálunk mindent elmondtak az iskolában hogy mi hogy megy, hova kell menni érte, mennyit kell fizetni, mikor lehet menni...)

2014. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zsebvirág ***** válasza:
1.! Nem, vizsgázhat elsősegély nélkül is, de a jogosítvány csak az elsősegély vizsga után állítják ki. Am. én nem értem ezt a logikát, én anno a KRESZ után rögtön mentem elsősegélyre, egymást követő napokon volt a 2 vizsga, mind2 sikeres lett, utána ,,csak" a vezetés volt. Sztem a jogsi kiállítás folyamata így is lassú, akkor még tetézzük az elsősegéllyel is...
2014. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De vizsgázhattam, meg lehet is (gondolom amióta nincs rutin) vagy nem tudom, de azt igen, hogy lehet! Viszont köszönöm a válaszokat !! + +
2014. júl. 23. 18:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint azt a logikát nem érted, hogy én miért így csináltam? :D persze egyszerűbb lenne forgalmival végezni, de én kresz után egyből vezettem is, így maradt ez a végére!
2014. júl. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!