Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm-es motort szeretnék...

50 ccm-es motort szeretnék venni, csak 2 motor közül nem tudok dönteni. Egy simson s51 b-t, vagy egy babetta 207-est ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A simson s51 b alapvetően jobb, váltós, megbízhatóbb, csak egy jobb állapotú 60000 ft. A babetta az talán kevésbé megbízhatóbb, meg nem annyira fun,mint a simson, de 20k-ért már egész jót kapok.(Bár most volt a ballagásom, szóval nem lenne nagy veszteség a simson ára, de azért nem szeretném máris egy nagyobb részét elkölteni a pénzemnek)

2014. júl. 23. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó sokat kaptál ballagásodra :D

A Babszi sem megbízhatatlanabb, sőt ott tirisztoros gyújtás van, ami nem minden Simsonról mondható el és az jobb, csak ugye gyengébb meg lassabb is meg nem is váltós. Ezt igazából neked kell eldöntened, de az biztos, hogy egy Simsonnal jobban el lehet szórakozni és később unod meg, de ha csak a városban/faluban A-ból B-be el akarsz jutni, akkor a Babetta is jó.

2014. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdés hogy Simsont kell választani.
2014. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én szerintem simson nekem is olyan van és még sehol nem hagyot cserben.jól birja a terepen simson az a biztos.
2014. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SIMSON!!!
2014. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv.

Nekem van mindkét motorom. Napi használatban mindkettő. Ha falun laksz és nem vagánykodni kell akkor a babetta is jó. Nagyvárosba nem ajánlom a babszit. Nemtudja felvenni a forgalom ritmusát. Rosszat nemtudok mondani egyikre sem. A simsont jobban szeretem

2014. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!