Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az a srác aki...

Szerintetek az a srác aki 19-20 évesen több mint 300 lóerős komoly kocsit vezet, az fejben is komoly, hogy tudjon uralni egy ilyen gépet?

Figyelt kérdés

Gondolom ha megadatik valakinek, hogy benne üljön, akkor elég komoly is hozzá.

Ti mire gondolnátok, ha meglátnátok egy alig 20 éves srácot, egy több száz lóerős BMW-be mondjuk?


2014. júl. 23. 23:17
1 2 3
 1/21 jackson666 ***** válasza:
43%
Semmire attól még lehet komolytalan .pénz van van bmw is.ha komoly valaki akkor betartja a sebességet hiába van 300 lovas kocsija ugyse tudja kihasználni csak menőzésre a komoly emberek meg nem menőznek.pont hogy az ilyen bmw sek mennek mint a vadbarmok és csinálják a baleseteket mert kreszt betartani luxus.meg egy suzukit vezető is lehet komoly ember nemcsak egy bmw. Ez nem itt dől el a komolyság ki milyen autót vezet hanem hogy a való életbe tudjon mérlegelni mindenben és annak alapján olyan döntést hozni ami jó és felelőségteljes viselkedése legyen és belássa tettei következményeit.
2014. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Szerintem csak mert megadatik valakinek hogy benne üljön az nem azt jelenti hogy elég komoly is hozza van aki ajándékba kap egy kocsit de attól még nem biztos hogy elég komoly hozzá. Véleményem meg annyi hogy szerencsés.
2014. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Én már vezettem 760i-t, amit a kereszapámék adtak ide, hogy hozzam el a városból neki.

Automata volt, de az egyenesben sem mertem 120 fölött menni vele.

19 vagyok, úgy gondolom kellő komolysággal vezettem az autót.

Mikor átültem az én régi kis A4-esembe a 101 lóerejével... hát.. olyan mintha kihagyna 2 henger a négyből :D

2014. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem sőt.. Inkább az ellentettje! Apuka megveszi a kis hülyegyereknek az autót ő meg megy vele mint az állat amíg fejre nem borul vele. Utolsó a 760i 6000 ccm és legalább 400 lóerő. :D Komolyan hangzik! Első dolgom lett volna kivinni valamilyen nyílt terepre és kihozni belőle amit tud. Aztán csapatni vele egy kér kört a szabadban. :D
2014. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
59%
nem az jutna eszembe, hogy mennyire komoly ez a srác, hanem hogy mennyire el van kényeztetve, mert 20 évesen aligha saját pénzéből vette, hanem apuci nagylelkűen megvette neki...
2014. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4. Ja csak azt gondolták volna rólad amit te gondolnál másokról :D
2014. júl. 23. 23:59
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát, 6000 cc, de igencsak tapadtam az ülésbe :D

Sohasem éreztem még akkora gyorsulást. Már-már szédül az ember.

Hihetetlen.

Nem az enyém volt az autó, így nem kockáztattam. De még ha az enyém sem :)

2014. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
azért én nem hinném, hogy egy 2,2 tonnás batárban az ülésbe tapaszt a gyorsulás, ha csak nem 40 kilós a sofőr :D
2014. júl. 24. 00:39
 9/21 anonim ***** válasza:

Miért ne tapasztana bele? Az én autóm igaz csak 1700kg, de 6,3 alatt van 100-on, szerinted abban nem tapadsz? Összehasonlításképpen egy 1.6 VTI Civic-et 10-12 másodperccel verek a 0-200km/h-s sprinten, de egy 325i is kap 10 másodpercet.


A 760i gyorsulása 100-ra meg 4,6sec,akkor szerinted? :D

2014. júl. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

jó lesz az 5,6-nak is.

Egyébként nem hogy a te autód a 6,3 másodperces 0-100-a, még a 760i sem présel az ülésbe.

Talán a legújabb, ami 4,6 alatt gyorsul, nem ezekbe a nagy batárokba nem érezni a gyorsulást.

Utasként jobban érezni, de ha vezeted akkor semmi, ha csak nem egy Bugatti Veyron vagy egy laferrari keveset érezni belőle

2014. júl. 24. 01:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!