Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Plasti Dip folyékony fóliát...

A Plasti Dip folyékony fóliát mivel lehet eltávolítani az alufelniről?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy könnyen eltávolítható csak le kell húzni mint egy matricát.De az igazság az,hogy elég nehezen jön le,pláne a küllők közül ahol nem férek annyira hozzá.Van valami ami oldja mint a kromofág vagy hasonló?

2014. júl. 26. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bonyolult felületre vitted fel, ne csodálkozz. Egyébként gumi, tehát valami gumioldószert kéne keresned - én speciel nem nagyon vagyok otthon a vegyészetben, a lakkbenzin és a brigéciol a két "csodszer" amit mindenre szoktak ajánlani, de kételkedem, hogy lehozzák.
2014. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én fújtam,már így vettem a felniket.4 réteg fehér és 4 réteg arany van rajta.
2014. júl. 26. 16:25
 3/5 anonim válasza:
Próbáld meg a hőlégfúvót!
2014. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is,meg se érezte.Viszont kaptam egy nagyon jó tippet!Parkettalakk hígító!!!Úgy levitte,mint a huzat.
2015. márc. 30. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

1000 éves kérdés de én is elolvastam a napokban mert aktuális volt a plasti dip eltávolítás.

Szóval hagyok itt némi segítséget ha a jövőben valakinek szüksége lenne rá.

Összekevertem 300ml technikai toluolt és 300ml C6000 higitót. 2 rétegben átkentem a felületen ecsettel, majd egy beáztatott kefével vagy erősebb szőrű ecsettel simán leszedtem.

Valamilyen védő felszerelést mindenképp ajánlok hozzá, főleg hogy ne lélegezd be a gázokat mert hamar bele lehet szédülni. Mikor végeztél vele műszaki benzinnel vagy bármilyen zsírtalanítóval tökéletesen vissza lehet állítani a plastidip előtti állapotot.

febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!