Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy falra...

Hogyan lehetne egy falra szerelt folyékony szappan adagoló zárszelvényéből eltávolítani a vízkövet?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: állandóan belefolyt a víz a szappan adagoló zárjába, így nem tudom kulccsal kicserélni a tartályt, mert vízköves lett. Próbáltam ecetet beleönteni, de nem segített. A falról levenni csak úgy lehetne, ha ki tudnám nyitni kulccsal. A zárat nem akarom feszegetni, nehogy beletörjön a kulcs. Van valakinek ötlete?

2014. ápr. 7. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
WD 40?
2014. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 futár 1 válasza:
Zsíroldó!
2014. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
minek zsíroldó, ha vízköves?
2014. ápr. 11. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, milyen a zár, mert amit én ismerek, abba nem tud belefolyni a víz.

Mindenesetre, így látatlanban, én azt csinálnám, hogy vízkőoldót öntenék bele, ahová sikerül, és közben a kulccsal óvatosan próbálnám mozgatni, mert ha megreped a vízkő, akkor oda is bele tud folyni a vízkőoldó. Másnap ismételni.

2014. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!