Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ablaktörlőre való gumit lehet...

Ablaktörlőre való gumit lehet kapni a benzinkutaknál illetve ki is cserélik nekem? (nehéz kicserélni? )

Figyelt kérdés
Sajna ma este megyünk nyaralni, és most amikor reggel beindítottam az ablaktörlőt valamihez odavolt ragadva (nem álltam ki a kocsival több mint 1 hétig) és ahogy levált cakkos lett és maszatolja a szélvédőt.
2014. júl. 26. 13:41
 1/4 anonim válasza:
100%

Van olyan kút, ahol kapsz, de vészhelyzetben a madarastescoban, vagy a tscoban tudsz venni ablaktörlőt, még ha nem is feltétlen a legjobb minőség, de egy nyaralásra jó lesz.

A hátulján rajta van az útmutató, hogyan tudod kicserélni, kb 2-3 lépés az eredeti levételével együtt, nem egy bonyolult feladat.


(Ha nem használod sokáig a verdát, hajtsd fel a lapátokat a szélvédőről, és nem lesz ilyen probléma. Egyébként is érdemes indulás előtt kézzel megemelni a lapátokat, ha oda lennének ragadva ez megoldja, az esetleges leveleket egyéb koszt lesöpörni/törölni alóla/róla, sokkal hosszabb a lapátok élettartama)

2014. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gumit nem mindig lehet kapni, komplett lapátot viszont igen. Kicserélni nem nehéz, van képes útmutató, szerszám nélkül is meg lehet oldani. Arra kell figyelni, hogy az ablaktörlőlapátok szerelés közben vissza ne csapódjanak, mert be tudják törni a szélvédőt.

A gumi már más kérdés, ott kell kombináltfogó, kicsit küzdeni kell vele, de átlagos kézügyességgel az is megy.

2014. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a komplett lapát is bagóért volt kapható, szóval azt vettem és kicseréltem :) köszönöm a segítséget ment a zöld :)
2014. júl. 26. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

nem akarok okoskodni de tegnap le kellett volna egy csomo mindent ellenőrizned...

pl olajszint és egyéb folyadék szintek, guminyomás meg ilyenek...

2014. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!