Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért különbözik egyes benzink...

Miért különbözik egyes benzinkutaknál az üzemanyag ár még akkor is ha ugyan arról a benzinkútról van szó?

Figyelt kérdés

Érdekes dolognak tartom a benzin árakat mert pl Ózdon a Shellnél 337.9 Ft/ liter míg Kazincbarcikán a Tescónál 350.9 vagy Miskolcon a Mol 337.9 FT/liter míg Kazincbarcikán megint 350.9 FT

Mi alapján döntik el hogy hol mennyibe kerül az üzemanyag ár?És nem sok azért a 12 Ft os eltérések sőt több mert pl M3 Gelejnél 359.9 Ft és ez is Shell kút és ez már 22 Ft os eltérés az Ózdihoz vagy 10 Ft a Barcikaihoz képest!!!


2010. júl. 3. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A benzinkút tulajdonosa dönti el hogy mennyiért adja a benzint.
2010. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így van! Gyöngyösön is mindig jóval olcsóbb mint pl Kápolnán a MOL-nál. én ennek csak örülök :D amúgy autópályán a legdrágább mindig!
2010. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó de azért nem túlzás egy kicsit hogy 360 ft ért adni literjét?
2010. júl. 3. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
és ha tudnád, hány ezer forinttal meg is károsítanak... nem elég, hogy ilyen drága itthon a benzin, még meg is lopnak, főleg a Shellnél. Egyszer benzines kannába fogok kérni 5 litert, mert ahogy eddig utána számoltam, a liter helyett olyan 9 deciket mérnek náluk, ami hosszú távon nagyon nem mindegy.
2010. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugat magyarországon élők bekaphatják, többet keresnek mint mi keleten (Debrecen) és még az üzemanyagok is olcsóbbak.
2010. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:50


Igen ezt nem is tudtam.Én ott tankolok de ezt nem tudtam.

Nyugat MO-on olcsóbb lenne a benzin?

2010. júl. 3. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:

letenye mol 342,9, de nagykanizsán mindenhol drágább...

horvátországba meg olyan 300 körül van, régen is volt magyar benzin a kocsinkban:)

2010. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a kérdésedre a válasz, hogy miért drágább máshol..

miért drágább a váci utcán vásárolni valamit, mint akárhol máshol?

mert ott ennyiért is megveszik.

ha az autópályán még és nicns más kút a közelben, te 456 Ftért is meg fogod venni, mert nem akarod tolni

2010. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi 300 alatt veszük a dízelt Szlotákiában.
2010. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi 220ért cégtől és OMV.
2010. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!