Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2000-es Fiat Seicentom...

A 2000-es Fiat Seicentom (1.1) check engine lámpája elkezdett világítani, az alapjárat nagyon alacsony, szinte lefullad, ha elindulok, mintha valami visszafogná az autót, olyan gyenge. Valaki erre a problémára tudna valami konkrétumot? Köszönet

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem lehet megmondani hogy mi a baj, de mindig a legkönnyebben ellenőrizhető dolgokról kell meggyőződni hogy minden rendben van e velük. Én a helyedben a motortér összes elektromos csatlakozását megmozgatnám, amit szét lehet bontani azt befújnám WD-40-nel vagy kontaktsprayvel, beleértve az kasztnihoz csavarozott testkábeleket is.
2014. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Valaki erre a problémára tudna valami konkrétumot?"


Igen, az autószerelő aki kiolvassa majd a hibakódot...

2014. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első felhasználónak nagyon szépen köszönöm!!!Amit javasoltál, megcsináltam. Még a légszűrőt is kifújom...és átnézem teljesen az autót. Ha semmire nem megyek akkor irány szerelő. mégegyszer köszi.


Viszont neked, Harkonnen! Már nem ennyire. Képzeld nem mindenkinek van pénze azonnal elvinni szerelőhöz, Magam is tudom mit kellene tenni. Egyenlőre megpróbálkozom magam a szereléssel. A kioktató hangnemet ne a segítséget kérő embereknél használd! Okosabb nem vagy tőle...sőt!!

2014. júl. 28. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!