Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó vajon jó vétel...

Ez az autó vajon jó vétel lenne így ránézésre?

Figyelt kérdés

Szia!


Kérlek véleményezd a linkelt autót a hirdetés alapján. Szerinted mik lehetnek a buktatók?


Nekem első ránézésre a kitűnő állapot mellett, kicsit olcsónak tűnik, ezért tartok tőle.


Köszönöm!


[link]



2014. júl. 28. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni személyesen, de nagyon ki van szilikonozva, azért csili-vili.

160.000km...hát...nem hinném, hogy valós, de lehet hülyeség.

2014. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mindjárt lejáró műszaki , nincs benne klíma, én nézelődnék még..
2014. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az ember nem fényképek, és távoli ítészek véleménye alapján vesz autót/lakást.

Nézesd meg egy szakemberrel. Számold ki mennyit kellene ráköltened a vételár mellett, és úgy köss jó üzletet.

De azt javaslom, ne sarlatánokra hallgass, és ne olyan vélemények alapján dönts, hogy "nincsbenneklímaakkornemjó"

Számolj, neked mi éri meg, ez a lényeg.

2014. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért lassan már senki nem vesz klíma nélküli autót, talán ezért mert nyáron nem ritkák a 30+ fokok. Tudom sokan nem szeretik, meg kitalálnak mindenféle ökörséget, hogy kimagyarázzák nekik miért nem kell klíma, de ezzel csak azt próbálják palástolni, hogy elqrták.


Azt ne mondd, hogy te gyerekkel a hátsóülésen 33 fokban nekivágnál klíma nélkül egy Miskolc-Sopron távnak...Persze tudom régen nem volt mégis túlélték, de azért régen más volt. Volt amikor még a lovaskocsi volt a menő, akkor most járjunk lovaskocsival? :D


Amúgy az autót rendesen kipucolták, szilikon hegyek a motortérben. Elviszed átnézetni, és ha nem kell vagyonokat rákölteni, állapota elfogadható, nem rohad akkor miért ne. De tényleg ne képek alapján dönts, mert a kereskedők profik abban, hogy tegyék eladhatóvá a romhalmazokat :D

2014. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet jó is, és közepes vétel. Szép a kisuvickolt motortér, csak sajnos a vevő szempontjából jobb, ha egy gészségesen poros, koszos motorteret látunk, ahol meg lehet nézni az esetleges olajfojásokat. Képek alapján szép, de élőben lehet megnézni tényleg az esetleges árnyalateltérést, vagy illesztéswi hézagokat stb.. meg az autó alját, bár ezek a vw-k nem nagyon rohadósak, pláne ennyi idősen még. Maga a konstrukció jó, viszont ebből a típusból nagy a választék. Néznék másikat is a környéken, aztán ezt is meg lehet nézni egyúttal. Persze ha kevés a pénzed, és ez az olcsósága miatt épp belefér, az más tészta. A km óra állássáról nehéz bármit mondani így, a 160 ezer lehet akár valós is, de lehet hogy 250, mondjuk az sem nagy gond, ha egyébként élőben egy karbantartott, egybenlévő autót látsz.
2014. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a klímához annyit szólnék hozzá, hogy én 3 autó közül, amikkel közlekedni szoktam 2-ben van klíma de sose használom. Nem szeretem, kivéve ha dugóba kerülnék 40 fokban, de olyan ritkán van. Inkább a résnyirte lehúzott ablakot szeretem, persze jó a tudat, hogy van klíma, meg vszinű klímás autót vennék énis legközelebbis, ha vennék, de akkorsem használom, pláne ha egyedül vagyok. :D Nekem nem hiányzik..
2014. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó neked. Én azért 30 fok felett, már izzadok, mint örömlány a templomban... :)
2014. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is, de ha van egy kis légmozgás akkor nem, ezért mondtam hogy dugóban vagy ha várakozni kell állóhelyzetben, akkor használom, egyébként nem szeretem :)
2014. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!