Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket ajánljátok első...

Melyiket ajánljátok első autónak? Vagy esetleg mást?

Figyelt kérdés

Lassan abba a korba érek, hogy jogsim legyen, és majd később autóm. Elsősorban fiúk/férfiak véleményére vagyok kíváncsi, talán ők jobban értenek hozzá.

Melyik a "jobb" autó? Fogyasztás, felszereltség...esetleg egyéb tapasztalatok.. bármi..

VW Golf 4 vagy VW Polo 4? Vagy egyéb javaslat?



2014. júl. 29. 10:53
 1/10 szántóvető ***** válasza:
100%

egy golfnak jóval nagyobb presztízse van itthon mint a polonak.ha jól tudom akkor a polo volt a legkisebb vw sokáig.

vegyél golfot,az egy jó autó.

2014. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Méret miatt golf. Olcsóbb a polo.
2014. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen skacok! :)
2014. júl. 29. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát, nem tudom, de 4-es golf állítólag elbarmolt konstrukció. De ezt csak olvastam, nekem sosem volt Vw-m.
2014. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan hogy érted?
2014. júl. 31. 10:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleimnek 15 éve van meg egy VW Passat, ami ugyanaz a minőség. Csak az akkumulátorral volt vele probléma, és a napokban váltóhibák jelentkeztek. Megbízható, jó fogyasztású autók (6-7l vegyes), igaz, dízel. Bírja a strapát, bár nagypapám (77) nem kíméli. Kényelmes, erős, tiszteletet parancsoló. Megéri! Tudom, se nem Golf, se nem Polo, de a típus majdhogynem mindegy.
2014. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod és meg fogom fontolni, még van időm. ismerem a Passatokat is, gyönyörűek..:)

Mindenképp dízel lenne jobb, úgy tudom, az olcsóbb.

2014. aug. 1. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Golf 4 abból is 1.6 benzin vagy 1.9 TDI
2014. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Benzinest semmiképp nem gondolnék...az TDI nem lenne rossz.
2014. aug. 2. 11:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyönyörű volt és még ma is szép a Golf IV, de tényleg a külső újítások sikerén túl, belsőleg pocsék lett. Emlékszem 4-5 évesen hajigálták az emberek után. Majdnem vettem is egyet, akkori barátnőnek.

Abból főleg ne vegyél dízelt.

Turbódízelt max. használtan venni 5 évesen és nagyon alaposan átvizsgálva.

Három literes sokféle képen számozott MB CDI-ikből (OM 642 DE 30 LA) most kezdenek az elsők sorban meghalni. :(

Haverom 2011 MB C350 CDI 7G-Tronic-ja is, új gazdát keres aki majd kezd vele valamit. Pedig az a dízel motor csúcsa (volt).


Használtan vagy hosszútávra benzines az ésszerű.

2015. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!