Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót ajánljátok "első...

Melyik autót ajánljátok "első autónak"?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és autót szeretnék venni, lehetőleg újat, részletre. Olyan autót keresek, mely viszonylag olcsó és praktikus, keveset fogyaszt és könnyű fenntartani. Tehát nem családi autót. Melyik ajánljátok első autónak"?
2009. febr. 27. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Opel Astra G

csakis !!!

semmi más

gazdaságos, olcsó fenntartású, strapabíró

2009. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Opel Astra F

Csakis!!!

Semmi más

Gazdaságos, olcsó fenntartású, strapabíró

2009. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Dacia Sandero és ez nem vicc .
2009. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
27%

daewoo matiz vagy Spark


kicsi kívülről belül tágas be kell ülni keveset eszik könnyű parkolni vele és nagyon jól gyorsul

2009. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Akarsz egy kalandot? Vegyél egy Trabantot!:D
2009. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség elsőre új kocsit venni ha csak nem vagy nagyon lóvés.Még nincs rutinod a vezetésben összetörni meg jó egy használt kocsi is.Azt nem kell sajnálni annyira míg belejössz.Egyébként ajánlom az Opel Corsát elég jók meg olcsó hozzá az alkatrész.
2009. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
mar 2 eve hajtok vallalatoknak, de a kezdo autom egy igen csak olcso volt,amig nem kaptam rutint,es most meg dragabb es jobb autot vezetek.Az elso autom egy szerbiai yugo behozatal.keveset fogyaszt,olcso az alkatresz es aki azt az autot megtanulja vezetni akkor a tobbit is jol fogja tudni.Sok szerencset.
2009. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom az első válszadókat miért kellett leszavazni,csak mondtak egy tipust,én is az opel bármely tipusát ajánlanám,azok jó erős autók,az én első autóm egy opel astra,még ma is azzal megyek bárhova,már 16 éves,de baromira erős autó,és nem fogyaszt sokat,fenntartása se olyan drága.

És ha lesz másik autóm nem kizárt,hogy megint egy opel lesz,csak a legujjabb!!

2009. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
69%

Szintén egyetemista vagyok, és pár hónapja döntöttünk úgy a kedvesemmel, hogy veszünk egy új, közepes felszereltségű Swiftet. Azért újat, mert egy használttal rengeteg gond lehet, persze ez nem törvényszerű, de úgy voltam, a már nagyobb pénzt adok ki, akkor legyen egy megbízható autó -- garanciával.


És a tapasztalatok: keveset fogyaszt, kényelmes, élvezetes vezetni, kettőnknek bőven elég, és az sem baj, ha egy barátunk is velünk utazik sok cuccal. Amit még nem tudok megítélni, de tény, hogy a Suzuki motorok elnyűhetetlenek (egy ~10 éves, sokat használt Swiftje van szüleimnek, és a motorjával soha semmi gond nem volt).


Összességében szerintem egyetemistaként egy nagyon jó választás, ha anyagilag teheted (mi is elég hosszú hitelre vettük).

2009. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Csak használtat ne !!!! hacsak nem ismerőstől veszed vagy egy 90 éves a tulajdonos aki 2 évig a garázsban tartotta és ment vele 200 km-t. Egyébként úgy fogsz járni ahogy én, spórolni akarok, de aztán még rosszabbul jövök ki, amikor majd hetente jönnek elő a különböző előre nem látható hibák és hagyom ott az 50-100-150 ezreket minden héten. Szóval én megtanultam már aleckét pár használt kocsi után, hogy mindent, csak használtat neeeeee !! És komolyan az Opel egy rendívül gazdaságos fenntartású, árban se rossz és minőségben sztem teljesen megfelelő márka, azzal nem sok gondod lesz, ha mégis, elég olcsó hozzá az alkatrész! ja hát és ne mindjárt összetörésben gondolkodj :-)

(egy autódilis véleménye)

2009. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!