Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Aprilia RS4 125-ön....

Van egy Aprilia RS4 125-ön. Lehete rá szélesebb kerekeket rakatni? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy RS4-re lehete nagyobb illetve szélesebb kereket rakatni elöre hátra. Hogy őszinte legyek nem nagyon rajongok a virsli kerekekért.:D

Ha lehet és küldenétek linkeket ilyen boltokról, árakról.

Köszii.


2014. júl. 29. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
kimész szépen a motorodhoz, és megnézed mennyi hely van a lengőkar/lánc és a jelenlegi gumi széle között, ha bőven van pár centi mindkét oldalon, akkor esetleg felfér rá a szélesebb, ha nem, akkor így marad...
2014. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha úgy kb. 1 centi van mindkét oldal, akkor milyen méret kéne rá ezt meg adhatnád?

B.variáció, hallotam szélesebb futó felületű (a felninél ugyan olyan széles a gumi pereme lefelé viszont kiszélesedik)

gumiabroncs az mehetne-e rá?

A jelenlegi méret elöl: 110/80-17

és hátul:130/70-17

2014. júl. 30. 01:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az 1 cm az nagyon kevés szerintem. Nekem egy 2008-as RS 125-öm van, igaz az enyém kétütemű, pont hétfőn jött meg a gumi amit rendeltem rá, tegnap rakattam fel a felnire. Belinkelem neked hogy én milyet rendeltem rá:


első: [link]


hátsó: [link]

2014. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. lehet hogy nem egy méretű a 4T-s és a 2T-s RS 125 hátsó villája, nekem belefért a 170-es hátulra, de így már a határon van, lehet jobb lett volna csak 160-ast rendelni
2014. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A motoron en oldalankwnt 1-1 centit nertem de viszont papiron 160at is engeeflt
2014. aug. 4. 18:02
 6/6 A kérdező kommentje:
A motoron en oldalankwnt 1-1 centit nertem de viszont papiron 160at is enged
2014. aug. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!