Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán milyen...

Forgalmi vizsgán milyen manővereket várnak el?

Figyelt kérdés
Fordulásokra és parkolásokra gondoltam. Fontos lenne, Köszi előre is.

2014. júl. 29. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha jársz jogsira akkor ezt ott elmondják elég jól , sőőőt még gyakorolni is kell jó párszor
2014. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nem mind1? Mindent tudni kell. Vagy csak párat akarsz megtanulni és majd éles helyzetbe amikor EGYEDÜL vagy meg bénázni? Am meg mindent elvárnak. Az hogy mi lesz majd a vizsgán, az majd ott derül ki.. Lehet hogy minden, de az is lehet hogy csak egy megállás, vagy parkolás.
2014. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ám meg nekem volt egyívű megfordulás , és egy párhuzamos parkolás
2014. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Párhuzamos parkolás előre-hátra, egy íven megfordulás, Y megfordulás, megfordulás saroktolatással, merőleges parkolás jobbra előre-hátra és balra előre-hátra. Ha jól emlékszem nem hagytam ki semmit, azt, hogy a vizsgádon melyik lesz, azt akkor tudod meg, ha kihúztad az útvonalat, a lehetséges útvonalakban mind benne van.
2014. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
kézifékes faxolási stb....
2014. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
kézifékes farolás stb....
2014. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma 20:12 - Köszi szépen!
2014. júl. 30. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:
gondolom az senkinek nem fordult meg a fejében hogy mi van ha előre akar gyakorolni, amit lehet...
2014. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De igen, ezért is írtam le a 4. válaszomban :D
2014. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!