Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fék folyadék cső csere után...

Zsebvirág kérdése:

Fék folyadék cső csere után megnőtt a fék holt játéka. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap vhol álltam vna meg és nem tudtam, ki lyukadt a fék folyadék cső. Elvittem szerelőhöz, nem rég hoztam el és szomorúan vettem azt észre, hogy jóval bentebb fog a fék mint eddig, ez növeli a fékutat. Mit tehetnék? Folyadék tartály tele van.

2014. aug. 1. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Komoly szerelő lehet. Szerintem légteleníteni kellene. Ha többször megpumpálod akkor felkeményedik? Mert ha igen akkor egyértelműen nincs légtelenítve.
2014. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most néztem, már keményedik a pedál út 1/3-a előtt , de nem annyira kemény a fék mint eddig volt. :/
2014. aug. 1. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Levegős az még,légtelenítsd le!
2014. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kata kata ***** válasza:
Vidd vissza a szerelőhöz!Dolgozzon meg a pénzéért,rendesen.
2014. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendesen ki kell légteleníteni a rendszert. Egyes autóknál ez nem annyira egyszerű dolog, mint ahogy azt néhány szerelő hiszi.
2014. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hogy kell légteleníteni?


1.3-s Swiftről van szó.

2014. aug. 1. 21:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Am. álló helyzetben kemény a fék, de mikor megy a motor vagy gurul az autó akkor van az, hogy egészen bent fog. Ráadásul egy hangot ad ki, nyikorgó szerűt mikor benyomom a pedált. :/
2014. aug. 1. 21:37
 8/10 A kérdező kommentje:
És többszöri nyomás után sem keményedik.
2014. aug. 1. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább vidd vissza a szerelőhöz,vagy ha ketten vagytok,akkor te pumpáld fel,segítő személy légtelenítőcsavart megnyitja,majd elzárja,újra felpumpálod,és azt addig csináljátok,míg buborékmentes,tiszta fékfolyadék nem jön minden egyes munkahengernél.Arra figyelj,hogy a tartályban legyen megfelelő mennyiségű folyadék!
2014. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pontosan ugyanez a problémám, és minden pontosan ugyanígy történt (szakadás, javítás óta hosszú pedálút). 1 éve próbálok megoldást találni erre, már dobcsere, munkahanger csere (hátsó), fékfolyadék csere, légtelenítés, főfékhenger csere is volt, de ugyanaz... Ha sikerült megoldani, hol volt a hiba?
2016. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!