Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komolyabb kocsival suliba?

Komolyabb kocsival suliba?

Figyelt kérdés

Eddig is kocsival jártam suliba, egy 2002-es G Astrával, és anyukám úgy döntött (mivel tudtam tankolni és maradt is pénzem), hogy ezt eladom és ad valamennyit hogy tudjak venni egy e46-os BMW-t.

Az előzőt én vettem saját pénzből, és akkor is kaptam már hogy gazdagéknak jól megy, pedig az csak egy Astra.

Akkor ha beállítanék egy BMW-vel hogy reagálnának?

Tudom minek nekem BMW stb...de ez az egyik álmom és meg tud valósulni ha szeretném, csak félek hogy kinéznek miatta, összekarcolják.


2014. aug. 1. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

"az csak egy Astra" - látod, pont az ilyen gondolkodás miatt néznek rád gazdag kölökként. Tudod, neked ez csak egy Astra, más meg több évet dolgozik, hogy meg tudjon venni egy ilyet használtan. Kicsit több alázatot.


Amúgy meg kit érdekel, mit gondolnak rólad? Ha neked ez kell, akkor vedd meg.

2014. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha neked egy pénztemető az álmod ki tart vissza?
2014. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért egy BMW-hez képest tényleg csak "egy Astra".

De arra én kerestem meg a pénzt, én tartom fent, becsülöm, ápolom, mindig ragyog, csak a legminőségibb alkatrészeket kapja, és gyári olajat.

És erre a kocsira büszke is vagyok, csak hát egy álom beteljesülése az megint egy más eset.

2014. aug. 1. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy e46-os 320i 2 millióból nem hiszem hogy akkora pénztemető.

Főleg hogy már fiatalabbaka is lehet kapni mint az Astrám.

2014. aug. 1. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Ha megteheted, akkor vegyél, ne attól félj, az osztálytársaid mit fognak hozzá szólni.
2014. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 320i nagyon jó, kellemes autó! Vedd meg, öröm vezetni, és nagyon kényelmes is. Az automata váltó szépen teszi a dolgát, én mégis inkább kézit vennék. Erö van elég, fogyasztás 8-9 liter körül (átlag), egyáltalán nem orrtolós. A kategóriájában szerintem a legjobb (persze nagyobb motorral másabb lenne, de tapasztaalatom szerint (e90-essel van tapasztalatom, de szerintem az e46 kb hasonló lehet) a két literes böven elég.
2014. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én BMW-re, főleg öreg BMW-re sose vágytam.

A te helyedben ha mindenképp cserélni akarod, egy újabb H Astra, J Astra vonalon nézelődnék.


BMW-vel villogni bőven ráérsz majd ha dolgozol és lesz saját kereseted. Sokak szemében azért nyitogatod a bicskát, mert nyilvánvaló, hogy nem a nyári diákmunkából szedted rá össze a pénzt. Már nem csak az autóra értem, hanem a szervizelésére is.


Amúgy meg a sulik általában nincsenek a világ végén, a diákbérlet sem kerül horror árba. Annak idején én eljártam busszal, pedig az örökségemből bőven telt volna egy pár milliós autóra. De úgy voltam vele, hogy fölösleges, ráérek még autót venni. Majd csak ha tényleg szükség lesz rá. És így is tettem.

2014. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az iskolatársaidtól függ.


Nekem például olyan volt a sulim, hogy mindenki mindenkivel jóban volt, nem irigykedtünk egymásra, vagy ilyesmi, igy ha egy vadonat új 760-as BMW-vel mentem volna a suliba, akkor sem irigykedtek volna és nem akartak volna kárt tenni az autóba.


A másik suliban pedig egy srácnak a Matizon is végighúzták a kulcsot. Szóval tőled is függ a dolog, hogy viselkedsz, stb.

2014. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!