Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 96-os évjáratú vagy ahhoz...

96-os évjáratú vagy ahhoz közeli 1.2-es, b-s corsát megéri venni csak munkába járáshoz?

Figyelt kérdés
Már van egy 1000cm3 -s swiftünk de valami hasonló megbízhatót autót seretnék, hasoló árkategóriában. (max 300,000Ft)
2014. aug. 2. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően olcsó, de kimondottan szeret rohadni, és több ismerősömnek volt már vele gondja, pl. elvált egy gyári hegesztés a kipufogónál a lambda szonda előtt és kifújt -> hibát érzékelt, másik meg hengerfejes lett meg ledobta az ékszíjat, plusz túl is melegedett néha (vszeg termosztát). Másik idegesítő tulajdonsága (inkább az 5 ajtósnak), hogy túl alacsonyan ül a kocsi (gyárilag), egyik havernak egy sima földúton leért és eltörött a benzinvezeték, plusz a kupifogó is sokszor koppant.

Nem akarlak lebeszélni róla, de szerintem nézz még körül más irányba is.

2014. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Tudnál javasolni valamit?


Tudom, hogy hülyeség, de nekem csak egy extra ami fontos hogy legyen benne az pedig a szervó. Ja és hogy kicsi kocsi legyen.

2014. aug. 2. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb wálasztás mindenképp a régi Swift, de én inkább az 1.3-asra voksolok, úgy tudom igény szerint szervóval is szerelték. Még ott a WagonR is, ami területre kicsi és jól ki lehet belőle látni.


A Corsát se írnám azért le, ha találsz olcsón egy jó állapotút, érdemes rá lecsapni. Érdemes még a hátsó dobfékekre is odafigyelni, hajlamos beállni, de az szétszerelve, megmozgatva egy kis takarítással és WD40-el javítható.


Ott van még VW Golf III, de ez a küszöböknél a sárvédőpanelek mögött, meg a kerékjárati burkolat alatt igen szeret rohadni és ez vásárlásnál nem igazán vehető észre. Ettől függetlenül jó autónak tartják, motortól és üzemanyagtól függetlenül. Sok is van belőle, olcsó is.

[link]

[link]


Ford Fiesta:

[link]

Ebben konkrétan ugyan nincs szervo, de minden más tekintetben jó választás lehet, klíma is van benne. De azért itt egy szervós is, ez is jól fest:

[link]


Fiat Punto, Nissan Micra vagy Renault Clio, esetleg Peugeot 306 is jó választás lehet, csak nem volt kedvem annyit böngészni.


Jó böngészést!

2014. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet neked a afáradozásért. :)
2014. aug. 2. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!