Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tapasztalatok/vélemények...

Mik a tapasztalatok/vélemények a Peugeot 306 2. 0 XSi-ről?

Figyelt kérdés

Találtam egyet,nagyon megtetszett..

Érdekelne ki mit tapasztalt vele,mi a véleménye róla..

Tudom el kell menni megnézni stb..:)



2014. aug. 3. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve a körülbelüli fogyasztási kb mennyi lehet?
2014. aug. 3. 12:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogyasztása kb. 8,5l / 100 km. Fürge kisautó, de azért ellehet benne férni (hátul is). Kényelmes menetkomfortú autó. A legjobbak az 1999-es modellfrissítés utáni változatok, előtte kissé gyatra kidolgozás.
2014. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.!

Hogy érted hogy gyatra kidolgozás?

Én egy 97-est nézegetek..

2014. aug. 3. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy a modellfrissítés előtt kissé gyengébb a kidolgozás, tehát a minősége. De igazából nagy különbség nincs. Ha tetszik nyugodtan megveheted, de azért ajánlott az autó alapos átvizsgálása. Mondjuk a 97 vagy azutáni már jobbak.
2014. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem,hát mindenképp mepróbálok vinni majd egy szerelőt ha úgy alakulnak a dolgok.! :)

Köszi,várom még a tapasztalatokat/véleményeket akinek van írja le legyen kedves..

2014. aug. 3. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer láttam aranysárga színben 306 XSi-t, nagyon jól nézett ki!

Szerintem vedd meg, nem fogod megbánni!

2014. aug. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne csak egy 2003-as gyártású. Leírnád a véleményedet? Neked, hogy vált be.
2015. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!