Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen saxo ajtózárakat...

Citroen saxo ajtózárakat beolajoztam, azóta nem lehet normálisan zárni, csak egy kattanásra, de ha mégis akkor menet közben is kinyilik. Esetleg ötlet hogy mi oka lehet?

Figyelt kérdés
Befújtam brigéciollal, majd vízzel lemostam igy egy pár nyitásig ismét jó volt de utána megint nem. Ezt csak a két első ajtó csinálja a hátsók továbbra is működnek.

2014. aug. 4. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Fújd be féktisztítóval. Gyanítom hogy az olaj összekeveredett a porral s megszorult a zár. Esetleg wd-40.
2014. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
a zárbetétet olajoztad be ahova a kulcs megy?lehet hogy mágneses a zár és az okozza a gondot.nem kellett volna kenegetni.
2014. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szuper. Pontosan ugyanígy jártam. Befújtam WD40-el, azóta nem csukódik rendesen, és közepesen erős nyomásra kinyílik teljesen zárt állapotból is.
2016. jan. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!