Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az e36-os BMW-t nagyon lehúztá...

Az e36-os BMW-t nagyon lehúzták már a csóró fiatalok? Mert most szeretnék venni, a keret 1 millió forint.

Figyelt kérdés
Nagyon boyracer autó lett belőle, vagy még nem vészes a helyzet?
2014. aug. 4. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az olcsón BMW-zni akaró emberek autója lett. De 1 mnisiből elég jó állapotút lehet kapni, és van különbség egy karbantartott vagy egy rozsdásodó autó között. Utóbbit nézik csak boyracernek.
2014. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Magadnak veszed az autót, vagy a szomszédnak? Ha neked tetszik, meg kell venni, és letojni mások véleményét.

Kis szerencsével még kifoghatsz egy jót. Négyhengeresekből könnyebb, de nekem nem kéne. Egy jó hathengeres kéne neked, abból lehet, hogy nem találsz egyből jót, de egy kis türelemmel kifoghatsz egy jó példányt.

2014. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Talán egy 320i lenne a legjobb, de megelégszem egy 318i-vel is.

Ja és mindenképp kupé.

A hahun nézegettem, ott ilyen 150-170.000 km-el árulják az M packetes kupékat.

Ez nekem bűzlik egy kicsit.

2014. aug. 4. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tényleg gyanús. De ne a kilométert nézd, úgyis szinte mind tekert. Az állapota a lényeg, ne rohadjon, ne legyen szétfingva a belseje, motor, hajtás egyben legyen, ne zörögjön, ne kotyogjon. A többi már viszonylag olcsón rendberakható.
2014. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy szervizes átnézés mindenképp lesz és én is alánézek majd.

Mindent megteszek hogy a lehető legjobbat vegyem meg, mert tavasszal irány a müncheni BMW múzeum :)

2014. aug. 4. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne így közelítsd meg...

Csak simán tedd fel a kérdést.. Tetszik vagy nem.

Amúgy ami erős és strapabíró gép az általába a hülyék kezére jut amint lejjebb megy az ára. De ha rendesen használod és jó dolgokat teszel bele nem bóvli gagyit akkor bármilyen autóról is van szó nem lesz hülyegyerek autó..

2014. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az óraállást felesleges nézni, nem fiatal autók már, úgy is megtekeredett az órájuk...


Guriga körül már tisztességes, jó állapotú E36-okat lehet venni. Én a coupeból simán bevállalnám a 25i-t is. A 320-nál nem fog lényegesen többet enni, viszont a nagyobb motorokhoz általában több extrát is kértek új korukban.


Egy szép gyári vagy M-Packet-es E36 kópé az messze nem boyracer autó, erre a sorsra általában az olcsóbb és kisebb motoros társak kerültek.


Gyorsan rákerestem, 900-ért van elég pofásan kinéző 318is-is, szóval ha nem vagy nagy motor párti, akkor is találsz magadnak autót. :)

2014. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a csóringereknél általában 316/318 vagy tds van, esetleg még 20i, annál nagyobbak ritkán vannak jellemzően rossz kezekben, persze ettől még az idő nem kegyelmez az autónak, de nem véletlenül kerül kb 1 millióba egy jó állapotú 323-325-328, és manapság egyre ritkábbak is... 4 hengeres 16 meg 18-al dunát lehetne rekeszteni...


ha már van rá 1m, én inkább valami ilyet vennék, a 4 hengeres helyett, mert ezek azért szedik a lábukat, meg elég jól is szól a 6 henger, és max 0,5-1 literrel kér többet...

(csak példa)

[link]

2014. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!