Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek?

Milyen autót vennétek?

Figyelt kérdés

[link] erről a weboldalról nézegetem őket.

Sok különböző kategóriájú, nehezen összehasonlítható autót fogok írni de légyszíves segítsetek dönteni, esetleg más autót is mondhattok. A keret 3000-4000 euró (a 4000 az már tényleg a maximum). Általában egyedül autózok, de nem árt ha minimum 4 személyes az autó. Amiből van kombi az is lehet kivétel VW Golf, mert az nem tetszik:D . És ha lehet kézi váltós autót szeretnék.

Honda accord (2003-2007), Alfa Romeo GT, Alfa Romeo GTV, Alfa Romeo 159, 3-as BMW (1999-2006): ebből leginkább a coupe tetszik, VW golf és Passat 4. és 5. gen. , Audi A4 és A6, Audi tt coupe.

Bár azt hiszem, hogy az Audi tt és az Alfa Romeo GTV nem igazán 4 személyes, csak 2+2 :C

Hirtelen ezek jutottak eszembe amik bejönnek, de a kedvenc a 3-as BMW Coupe :D


2014. aug. 4. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ennyiért 1999-2006 közötti BMW-t nehezen találni ami jó állapotú. Alfák, főleg a GT, GTv-k elég széthajtottak, meg az elektronikájuk nem a legjobb. A6 is kiesik az ára miatt.


Én személy szerint egy Accordot vennék, vagy egy Golfot (illetve ha kell a nagyobb hely akkor Passat).

2014. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a választ.

Nem tudom, hogy magyar árakkal gondolkodtál-e, de szerintem azért ki lehet fogni jó BMW-ket, oké lehet bennük van 300.000km vagy több, de az német autópályán.

2014. aug. 4. 22:12
 3/14 anonim ***** válasza:
ez így elég nehéz kérdés, neked kellene eldöntened a saját szempontjaid alapján, mert az hoyg egyedül szoktál utazni, de azért 4 személy jó ha belefér, még elég kevés info, ezzel csak a GTV és a TT esik ki a körből. A 159-es alfa az az ár miatt, nemtudom hogytudod-e melyik a B4-es passat, de az egy 96-ig gyártott autó, és így hogy 2003 után accordal, meg 159-el együtt szerepel, elég érdekes, lehet nem a B4-es pasatra gondolsz, a többihez képest az elavult egy valami, bár tény hogy abból kapnál a leg patikább állapotút ennyiért. Igazán jó A6-os szerintem németből se jön haza ennyiből, persze lehet kompromisszumot kötni és épkézláb de nem tökéletes darabot venni, igaz ez a 3-as BMW-re is, bár 1 milió körül magyarországon is lehet aránylag normális benzinest (nem költségmenteset) venni, de azért ami igazán jó, annak németben is van ára, és a coupe az mindig drágább a többinél. szerintem ennyiből egy kései évjáratú első generációs A4, B5-ös passat, vagy 4-es golf, de ne legyen igazam...
2014. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Kicsi a keret, de úgy látom tetszenek a sportos autók. Nos, én azt javaslom, inkább keress olyat amit azért olcsón fenn is tudsz majd tartani, hisz az sose baj. Én ilyesmiknél többet nem látok indokoltnak a leírtak alapján:

Mazda 3 Sport: [link]

Mini Cooper: [link]

Fiat Stilo: [link]

Peugeot 206 GTi: [link]

2014. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Esetleg Skoda Superb?
2014. aug. 5. 10:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Még soha nem voltam olyan gazdag, hogy sokéves használt autót vegyek.
2014. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát ha németautópályán voltak használva az a 300.000km attól még 300.000km. gondolok itt a kszni rohadásra a hengerek kopására a gumik állapotára a futóművön keletkezett mikrorepedések a belső tér ápolt/ápolatlansága és a többi és a többi :D
2014. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha opció az Alfa Romeo, akkor vegyél azt!

De tényleg. Olcsóbb mint a többi, és emellett abban tényleg egyéniség vagy, nem egy tucat BMW-ben ülsz. Egy alfát mindenütt megnéznek, a német szutykokat nem, mert annyira az utcakép részei.

2014. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jó jó de az alfa meg a mai napig egy problémás autó. azt mindennapi használatra körülményes. ráadásul ha valamit elromlik és agyárból kell rendeni az körülménys. én m.o-n bevittem a kocsit kiderítetté m a baja közölték ,hogy az alktrészt megrendelték 3hónap volt mire kihozták 3 hónap!!!
2014. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es szerintem akkor nem nagyon néztél körül. Nem azt mondom, hogy ennyi pénzért kifogástalan autót fogok kapni, de szerintem egy bőven elfogadható állapotú autót.
2014. aug. 6. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!