Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 1-1,3...

Milyen autót vennétek 1-1,3 millió Ft körül?

Figyelt kérdés

Ausztriában dolgozom, hosszú utakra kellene egy autó, mivel építkezünk a keret maximum 1.300.000 Ft + költségek.

Nem baj, ha kicsit többet eszik az átlagnál, csak legyen megbízható. Köszi.



2014. jún. 24. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat mész akkor érdemes dízelt venni, a spórolt üzemanyagon simán behozza az esetleges szervizt.

Én egy 1.9 tdi Passatot vennék, megbízható, takarékos, kényelmes.

2014. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ismerősöm , nem rég vett pont egy mazda 323f-et 730e-ért, ő németbe dolgozik és oda jár vele, 7 liter körül fogyaszt

[link]

2014. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Astra H 1.7CDTI. Kényelmes, biztonságos (5 csillagos törésteszt, felszereltségtől függően oldallégzsákokkal, függönylégzsákokkal, aktív fejtámlákkal ellátott), erős, nyomatékos, pályatempónál 6 literrel elvan. 90-100km/h-val 5 liter körül. Az ős Isuzu blokk van benne, egy két kisebb elektronikai típushibája van, de mindegyik viszonylag olcsón és egyszerűen javítható. Használtnál pedig valószínűleg az előző tulaj ezt már megtette.
2014. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vizéli László ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatom tudom leírni, 2 éve diesel 2007-es évjáratú Kia Rio-t vettem. Nem egy olyan nagy presztizs autó, de hosszas utána járás után mellette döntöttem. Az ég világon semmi baja nem volt még, bármennyire nyüstölöm, a 6 literes fogyasztást soha nem sikerült elérnem. A legjobb fogyasztásom vele 4,2 a legrosszabb 5,8 volt. Átlagosan 5,2 körül szoktam eljárni vele. A kategóriájában a legerősebb és legtakarékosabb a Hyundai fejlesztésű 110 le-s motorja. Az átlagnál tágasabb a beltere, a hátránya hogy a tágas belteret a csomagtartó méretéből vették el. Hogy mondjak valami negatívumot is ami szokást igényel, az a túl lágy futómű. Gázadáskor ágaskodik, nagy fékezéskor bólint, valamint nagy kanyarokba is érdemes figyelni, amíg nem szokik hozzá az ember olyan érzetet ad mint ami fel akar borulni. Ezeknek az árai ott mozognak amit megadtál árnak.


Itt egy sedan: [link]


egy csapott hátú: [link]


Sikeres vásárlást bármilyen típus mellett döntenél.

2014. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Avensis 2.0 D4-D

Accord 2.0 TDI

2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem baj, ha egy kicsit többet eszik, akkor alapból benzinest néznék. Hosszú utakra pedig Audi A6, VW Passatot néznék.
2014. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honda Civic
2014. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!