Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan ember akit csak...

Van itt olyan ember akit csak az autója motivál, vagy annyira szeretne egy bizonyos autótípust hogy egész nap csak azt nézi a neten?

Figyelt kérdés
pl. csak akkor boldog, meg akkor van jó kedve ha beül a kocsijába, beindítja, vagy szereli, nézegeti
2014. aug. 5. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Álmom egy AE86 BlackTop belpiacos motorral és mellé egy 240SX. S addig nem adom fel míg a garázsomban nem fognak állni!!!!
2014. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon szeretnék autót venni de most úgy néz ki nem lesz idén rá pénzem de nagyon sokat olvastam azokról a kocsikról amiket nézegettem.

Most robogóm van de ezt is imádom. Mindig én szerelem ha valami elkopik rajta. Már azért megérte menni dolgozni minden nap hogy robogózzak egyet munkába menet :D

2014. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Elfelejtettem írni hogy e két típus versenyzésre kell. Mikor előző év karácsonykor emglett a jogsim, bmw316i-t hajtottam egészen másfél héttel ezelőttig, mikoris emglett az az utcai autó amit mindig is akartam hétköznapi használatra. Honda CRX DelSol.
2014. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én már ott tartok, hogy másra nem tudok gondolni megyek munkahelyre (diákmunka) akkor is azzal megy az idő mint egy zombi csak a kocsira tudok gondolni hogy megyek majd vele, meg ahogy beindítom majd, semmi örömöm nincs mert kizárm inden mást, van kocsi amivel járok, de azt nem tudom szeretni, nekem egy BMW az álmom
2014. aug. 5. 22:07
 5/13 A kérdező kommentje:
pl. ma a fél nap azzal ment el hogy videókat nézegettem meg képeket meg használtautó hirdetéseket
2014. aug. 5. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, a férjem pont ilyen a Nivájával. Még a neten is azokat nézi.

Na jó, majdnem ilyen, mert nem csak akkor boldog... De rajong a kocsijáért...

2014. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Beviz Elek ***** válasza:

Nem csak az autóm motivál, de hozzám nőtt, nagyon szeretem.


Az értéke kb 400-500e Ft, de 2m Ft-ért sem adnám oda senkinek.


Az álmom egy 200SX, de maradtam a földön, vettem egy Primerát. Beleszerettem, azóta lecseréltem egy azonos évjáratúra, de napfénytetős, nagyobbik motoros és a gyári legjobb felszereltségűre.


Azóta átesett kisebb változtatásokon, gyári 130 paci sportfutóművel, bőr deréktámaszos ülésekkel, fekete ablakokkal (az első 1/3-a is), szép felnikkel, stb.

Sokat dolgoztam vele, sok munka vár még rám, és egyre jobban tetszik az eredmény.

:)

2014. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Beviz Elek ***** válasza:
Melyik Bömös kérdező?
2014. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
apám ilyen, folyamatosan az M5 bmw-t nézegeti, hogy venni kéne, de mégse jut előrébb egy 535d-nél
2014. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

én rosszabb helyzetbe vagyok, mert meglenne rá a pénz, csak na msot lehet ki fogtok nevetni de anyukám nem engedi hogy megvegyem magamnak mert hülyeségnek tartja hogy rámenne a pénzem meg ők nem segítenének semmibe sem mondjuk ezt nem is várom el de értsétek nagyon nagyon ellene vannak úgy hogy emiatt nem emrek belevágni csak az álmoozás marad egyelőre.


Beviz Elek kérdezted, nos nem drága modelleket néztem, ilyen 800 ezer forintig vennék, de több pénzem van ez csak a kocsira lenne mert a nagyobb motoros példányokat szeretem, minimum 2800 köbcenti, de inkább v8, v12, ez utóbbi miatt néznek őrültnek ha elmondom, de nem nagyon létezik más most nekem

2014. aug. 5. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!