Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan ember akit csak...

Van itt olyan ember akit csak az autója motivál, vagy annyira szeretne egy bizonyos autótípust hogy egész nap csak azt nézi a neten?

Figyelt kérdés
pl. csak akkor boldog, meg akkor van jó kedve ha beül a kocsijába, beindítja, vagy szereli, nézegeti
2014. aug. 5. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"én rosszabb helyzetbe vagyok, mert meglenne rá a pénz, csak na msot lehet ki fogtok nevetni de anyukám nem engedi hogy megvegyem magamnak mert hülyeségnek tartja hogy rámenne a pénzem meg ők nem segítenének semmibe"


Szerintem ez nagy hiba. A szülőnek az a dolga hogy támogassa a gyereket. ezzel gyakorlatilag boldogtalanságba kényszeríti a gyereket a szülő, csak mert begypesedett. Ha betöltötted a 18-at, én megvenném, ahogy megis tettem annak idején, hiába ellenezték, később elfogadták. Ha nem vagy még 18, várdd meg, addig csak kibírod, aztán meg lehet venni saját nevedre de csak okosan, és az élet más területeiről se feledkezz meg, ne menjen minden más rovására. ellenben ha ez minden vágyad és ezen kattog az agyad, de valami miatt nem veheted meg sosem, az is ugyanúgy más dolgok rovására mehet és boldogtalanságot okozhat, ezt némely szülő nem képes felfoggni sajnos.

2014. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is imádom a BMW-ket, meg mondjuk van is 2. Egy 86-os E30 325i Coupe meg egy E36 320i Coupe. Nem csoda, hogy a szüleid ellenzik, hogy vegyél egy Bimmert. Azért V8/V12-vel kezdeni elég merész. Kezdj inkább egy kis sorhattal. Annak is van mondjuk ereje, de mégse 200-300 lóerős V12. Aztán ha már tudsz vele télen is haladni és gyakoroltál is már, akkor majd vehetsz nagyobbat.

Egyébként is V12??? Az 7-esben meg a 8-asban volt. Nem hinném, hogy azzal kellene elkezdeni BMW-zni. Főleg ha nem ügyvéd vagy, mert egy rakás pénz a fentartás. De te tudod...

2014. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. azt nem olvastam amit a V8-ról meg V12-ről írtál, de az azért kezdésnek szerintem is merész. 800 ezerért ilyet nem érdemes venni, oda jóval több kell, hogy tartalékban legyen a felmerülő nem várt problémákra. Komplikált autók ezek, pláne a V12-es. az már a 7-es motorterét is teljesne kitölti, szerelni nemtúl egyszerű, nem igen van hely a motortérben. Macerás még a gyertyáék cseréje is, nagyon sok hőt termel a motor, és amellett hogy V motor még így is hosszó, hhiszen itt már sorban 6 hener van de V alakban széltében is kitölti a motorteret. A V12-eseknél jellemzően előjött a hátsó hengerek elégtelen hűtésének problémája. Minden drága hozzá a mai napig, sokmindenből dupla annyi van benne mint még más BMw-hez képest is pl. légtömegmérő. fogyasztás igen sok. Én a sorhatost javaslom, abból akár lehet egy 328-as e36, bár 800 ezerért még ez is meredek. szerintem kezdj egy 320i-vel azis 6 hengeres, ugyanolyan hangaj van, 150 lóerő nem éppen kevés, elég sportos, és azért a gatyádat nem eszi le, lehet vele játszadozni is, aztán majd ha az alapján úgy ítéled hogy ezzel megbirkozól mind a vezetés, mind a fenntartás terén, akkor gondolkozz azon hogy na jöhet egy nagyobb... de 800 ezerből monduk 750i-t vagy 740i-t venni, szerintem az tényleg a szopóroller, ha nincs elég pénzed tartalékba...
2014. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!