Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen Alfa nagy mellényúlá...

Egy ilyen Alfa nagy mellényúlás? Az 1.9 jtd motorról jókat hallani.

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 5. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez már elég sok pénz. Ez pedig egy 120 lóerős dízel. Így odavan érte, meg ilyen motorral vette, biztos rengeteget ment vele, km-t nem is ír, aztán eladja mielőtt előjönnek a gondok azt csomót kell rá költeni, aha...


De nézzük csak. 120 lóerős dízel, 15-ös felni, nincs napfénytető, manuális váltó... Alfa Romeo.. Én ennyi pénzért 100%, hogy nem ezt venném. Ennyiért jobbat is kapni.

2014. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzem lenne autóra akkor nem ilyet vennék bár ez szubjektív. Reméljük, hogy van itt alfa tulaj és ad tanácsot. :D Én nem tudok csak a tipikus sztereotípiát ismerem miszerint alfát ne. :D
2014. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi. nekem nincs rossz tapasztalatom a márkával, csak ahogy azt mondtátok ez nem kis pénz
2014. aug. 5. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Úgy tűnik a hangzatos maszlag mögött,

hogy Olaszországból, frissen behozott, sz@rrá hajtott, de kiglancolt járművet kínálnak aranyáron.

Nekem főleg a "garázsban tartott" és a "női tulajdonos" tetszik.

Hát persze! A garázsban tette bele azt a pár-százezer kilométert...

...amiről nagyon hallgat amúgy!!


Anélkül, hogy letenném a voksomat bármelyik autógyár mellett, csak halkan feltennék egy kérdést:

tudod te, hogy milyen fullos Mercedeseket lehet már venni ennyi pénzért??!!!

Bocs!

2014. aug. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen, de írja is a leírásban.utána érdeklődtem ès a sok extrával még reális is lehet az ár, alkudni pedig ér :)

köszi a válaszokat!

2014. aug. 6. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Alfa tulaj vagyok (159 2.4JTD), igen, az Alfának voltak rossz konstrukciói, de azokat a következő generációkban kiküszöbölte vagy teljesen vagy nagy részben. Ez a márka sem hibátlan, ahogy a többi sem, nincs olyan gyártó a világon akinek minden modellje tökéletes lenne. Sokan úgy alkotnak véleményt hogy életükben nem ültek Alfa-ban csak hallották róla amit a Pista mondott, aki megvett egy szarrá hajtott kocsit. Ha rendesen van gondozva, soha nem lesz vele baj, de nagyon igényli a törődést ami nem a legolcsóbb, így csak úgy vedd meg ha utánna fent is tudod tartani. Sokan ezért vélekednek róla rossz véleménnyel mert megveszik, de nem tudják fenn tartani, nincs pénz a minőségi dolgokra, így belekerülnek a szarok, amik persze hogy kinyirják, hiszen az Alfa kényes autó és nem éri be akármivel.
2014. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, ezen az állásponton vagyok én is. köszi a választ
2014. aug. 14. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!