Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1996 évjáratu honda civic...

Tomboy454454 kérdése:

Egy 1996 évjáratu honda civic sedant érdemes"tuningolni"?

Figyelt kérdés
szóval van egy 1.6 honda civic sedanom! bíbor lila szinü nemrég voltam nyaralni és láttam egy nagyon szépen megcsináltat( ujj fényezés,lökös elől hátúl,lámba,felni,ültetés)megragadt bennem a képe hogy én is megcsináljam nemtudom érdemes lenne e ha nem ezt csinálom meg veszek egy 1.6 golfot(benzin) és azt mert arra gondoltam mivan ha beleölök ebbe a kocsiba 400-500 ezret? visszahozná az árát? (hátrányain is gondolkodtam mivan ha elkap a jégeső? széthorpad a kocsi?)ja és 50ezerért raknak bele légzsákot! :)(bocsi a rossz fogalmazásért reggel van ;)

2014. aug. 6. 09:37
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:

Nem éri meg, sosem hozza vissza az árát és minden ismerősöd ki fog nevetni.

Az itteni fórumozók is leugatnak, meglátgod.


Viszont szerintem sokkal jobb mint minden nap/másnap a kocsmában ülni vagy pedig drogozni.


Engem nem érdekel hogy masok mit gondolnak, én költök eleget a verdámra és boldoggá tesz:)

2014. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
engem az se izgat ha kinevet egy ferariban ülő meg az itteni majmok se csak érdekel mások véleménye. Csak az a baj hogy a városomban vannak jóakarók akik kulcsal mennek el az összes kocsi melett és nyomot hagynak :/
2014. aug. 6. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
amit tuning céljából költesz rá, az mind megy a levesbe, eladásnál egy hasonlóan jó állapotú, de teljesen gyári autóval szemben is még hátrány lesz, vagy maximum egy árban megy el, de ugye ezek az átalakítások nem olcsóak. Ellenben ha neked örömet okoz csináld. A hawai nyaralás sem hozza vissza az árát...
2014. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha belegondolsz semmise hozza vissza :)
2014. aug. 6. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
csak azt érdemes.
2014. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
VTEC lenne kihagyni.
2014. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nah, a Kivik meg a Góf...


Nézd, ha szórni akarod a pénzed, hát szórd, én is azt teszem. Kétféle tuning van: az igényes és a boyracernek csúfolt.

Egy igényes tuningért még szerintem senkit nem szóltak le, sem itt sem máshol. Viszont ehhez ízlés kell, pénz és sok sok munka. A boyracer tuninghoz nem kell ízlés, pénzből is akár egy nullával kevesebb, hamar híres lehetsz a jajdecsúnya.blog.hu -segítségével és mi is jón derülünk majd.


Ha tuningolásra adod a fejed akkor mindenképp az első kategóriát válaszd. Egy igényes tuning egy eszmei értéket növelő beavatkozás, ami egy későbbi eladás esetén még hozhat némi pluszt a konyhára. Annyit természetesen soha, amennyit belefektettél, de ha megépíted álmaid autóját az érzés úgy is kárpótolni fog.

2014. aug. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem erre a tuningra gondoltam h teleragasztom matricákal a kocsit hogy lásák hogy engem szabolcspistai kisfalu támogat hanem ugymond gyári alkatrészekből kihozni :)
2014. aug. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!