Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik terepjárót...

Szerintetek melyik terepjárót érdemes megvenni? Lexus RX300 (1999), Land Rover Discovery (1996) vagy pedig Nissan Patrol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 10:41
 1/8 anonim válasza:
Ezek közül a lexus nem terepjáró, a másik kettő közül én a nissant venném, de csak mert jobban bízom a japánokban.
2011. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terepjárót akarsz? Lada Niva, azzal lehet terepre menni.
2011. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a lexus az egy családi autó.. nem terepjáró.kinézetre a nissan patrol tetszik, de mitsubishi-t is nézhetnél, az is terepjáró.A japán autók szétnyűhetetlenek...
2011. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha IGAZI terep járó kell akkor land rover discovery

de én még ajánlanám a land rover defendert azzal valóban el tudsz akárhova jutni

2011. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerelő ismerőseim vannal. (Autóalkatrészelet árulok csapágy stb.) A nissan-nál rosszabb nincs. TEREPEN ESNEK SZÉT! Rossz a motor, a váltó se az igazi, na de a felfüggesztés?! Többet fizetsz érte mint az autó ért.

Lexus: Király gép, de nem terepre van. Mit jelent hogy terepre akarod? Föld út- sár?

Land Rover: Köztudott hogy a LAND ROVER a terepjárók királya! Édesapámnak Rover 214-ese volt, nem votl semmi baja csak a gyári kis tetőkárőit. Én a Land Rovert választanám mert óriási csomagterevan, a 2.5-ös dízellel IFÁ-t lehet kihúzni !! Elmegy mindenhol. Ha füldútra kell fél város/fél földút, nem nagy terep AKKOR LEXUS.

2011. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy mág a HONDA CR-V ami jó :P
2011. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor szerintem a Land Rovernél maradok, úgyis az állt hozzám a legközelebb!:) Amúgy a Lexus a használtauto.hu szerint terepjáró, azért írtam ezt!:)

Nem nagyzolás és mutogatás céljából akarok terepjárót! Szeretnék jövőre vagy 2 év múlva indulni a Bamakon, és addig is jó sokat akarok gyakorolni!:)

Még egyszer köszi a válaszokat Nektek, sokat segítettetek!:) Szép estét!:)

2011. jan. 30. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:

ha bamakon indulsz akkor csak land rover!

nincs mit ! :)

SOK SIKERT!

2011. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!