Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan öltözzek fel forgalmi...

Hogyan öltözzek fel forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázom. B kategória. Fiú vagyok, 17 éves.

2014. aug. 7. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az oktatód mit javasolt?
2014. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted? Csikós gatya, betyár mellény, paraszt ing, juhász kalap... Abba mész amibe akarsz, nem ezen múlik, hogy ki bukik meg, vagy megy át. Rendes ruha, mint amibe iskolába mennél, vagy haverokkal ide-oda.
2014. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, a vizsgabiztos se fog kiöltözni neked (nekem anno nem tette), és nem utolsó sorban azért is fontos, hogy kényelmes ruhába menjél meg lapostalpú sportcipőbe, mert abban a legjobb vezetni. Viszont nem rossz, hogy rákérdeztél, sokan még esküvőre is képesek sima utcaiba menni.
2014. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem méretre készült Armani öltönyben menj. Az elegáns megjelenés sokat számít!
2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan felszerelésben, amiben a korábbi vezetéseid során jól érezted magad. A szokásos vezetésre használt cipődön semmiképp ne változtass.
2014. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsebvirág ***** válasza:
0%
Mintha az érettségidre mennél: öltöny, nyakkendő, lakk cipő. Ha nem öltözöl ki, már meg is buktatnak mielőtt beszállnál a kocsiba.
2014. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!