Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem néznétek rá picit furán?

Ti nem néznétek rá picit furán?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egyik nap a szomszéd srác egy Bugatti Veyron-al vagy Koenigsegg Agera R jönne haza + saját rendszámmal.


Ti hogy reagálnátok le ? Ez több, mint sokkoló ? Nekem először az fordul meg a fejembe, hogy honnét ennyi pénz ?


2014. aug. 7. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, nekem eszembe sem jutna a pénz kérdés. Külföldön dolgozom, vannak saját fotóim ilyen autókról, és beszéltem is a tulajukkal. A technika ragad el engem, nem a, hogy miből volt rá pénze.
2014. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha amúgy nem gazdag akkor lehet hogy kölcsönkapta egy olyantól akinek amúgy is könnyen jött össze egy ilyenre a pénz.

Saját rendszám nincs Magyarországon. Ez nem Amerika hogy eladod a kocsid de megtartod a rendszámodat hogy felrakhasd a következő autódra.

2014. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy értve, Magyarországi rendszámmal, amiből lehet látni nem lízingelt, hanem saját szám. Nem külföldön van beíratva, hanem itthon ;)


És a mai világba ilyen autót nem nagyon adnak kölcsön.

2014. aug. 7. 16:25
 4/11 dirtboy ***** válasza:
engem az érdekelne hogy mibe lehet benne amiből én kimaradtam,na meg hogy hogy kerülhetnék be
2014. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mi kocsink is lízingelt és MSH-val kezdődik a rendszáma, na akkor most mivan?
2014. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekelne, mert úgyis csak a habos szöveget nyomná ("a padláson talált rá pénzt"). Ha az megy, ami megy az országban, akkor tökmindegy ez a dolog.
2014. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 petizacc ***** válasza:

Másodiknak:


Két ellenpéldát is fel tudok hozni, habár nem értek hozzá:

Egyik ismerősöm passátját cserélte mercire és megtartotta a rendszámát, illetve egy parkolóban sokat láttam egy mercit, amit azóta újabb mercire cseréltek és ugyan az a rendszáma az újnak is mint a réginek.

2014. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Átszaladnék, hogy megnézzem, és megkérném, hogy vigyen egy körre, meg hogy adja egy körre, és nagyon boldog is lennék, hogy ilyenben furikázhatok.


Utána meg tűmődnék én is, hogy hogyan jött erre össze a pénz. De nyilván mindenkinek van olyan szomszédja, akiről tudja, hogy van pénz, és hogy előfordulhat bármikor, hogy drága autók jelennek meg. És biztos nem a tisztességes, mindennap minimálbérért dolgozó szomszédom lenne az.

Ja és kb 1:10000000000-hez, hogy ilyen előforduljon a szomszédodban váratlanul, ugyanis tudtommal Magyarországon egy darab Bugatti vagy Koenigsegg sincsen.

2014. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már láttam pesten magyar rendszámos bugattit, biztos vagyok benne hogy koenigsegget is találnánk.
2014. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne vicceljetek, már hogy ne lenne magyar rendszámos Buggati :) De Koenigsegg Agera R élőben is megnéznék, elég ritkaság, ma 1000+ lóerejével és hirtelen gyorsulásával.
2014. aug. 8. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!