Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.6 benzin vagy 1.9 tdi...

1.6 benzin vagy 1.9 tdi városi, közúti közlekedésre?

Figyelt kérdés
SEAT Cordobáról lenne szó, vásárlás előtt állok, de nemtudom hogy 1.6 sline vagy 1.9tdi legyen. Lóban a tdi megy, de a benzines közelebb áll a szívemhez. Ötletek?

2014. aug. 8. 15:23
 1/6 anonim válasza:
Attól függ neked mi kell, ha kisebb fogyasztás akk benzin ha nagyobb erő akkor dízel. Én a dízelre mennék, nem eszik az sokkal többet és naggyából egy árban van a 2 üzemanyag...
2014. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, mondjuk benzines az 2 ajtós a dízeles meg 4... értelem szerűen annyival nagyobb is és árban sem különböznek.

Bár nekem jobban bejön a 2ajtó.

2014. aug. 8. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Városi használatra inkább benzinest ajánlanám.

A dízel autó az inkább nagy távolság megtételére való.

A A dízelmotor KEVESEBBET" fogyaszt mint egy benzines ,azzal ellentétbe mint ahogy azt itt egy válaszoló megírta.. Csak az baj vele hogy amíg nem éri el az üzemi hőt addig nagyon sérülékeny és kényes egy dízel. Tehát ha te városba akarod csak használni gyakorlatilag át se melegszik a motor rendesen már meg is érkeztél vele, Míg egy benzines jobban bírja a nyüstölést. Nem véletlen benzinmotorosok a versenyautók és dízelek a kamionok ,ha érted mire célzok.

2014. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy autó, úgyhogy inkább a benzines.
2014. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
TDI 5 litert eszik és dinamikus .
2014. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3-s jól írta, ott a pont.
2015. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!