Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi vagy Alfa Romeo vagy Toyota?

Audi vagy Alfa Romeo vagy Toyota?

Figyelt kérdés

3 márka közül melyiket lenne jobb választás venni?

Bár szerintem közel hasonló kategória.


A kiválasztottak:

Audi a4 1.9 tdi 2002-2004 (131l)

Alfa Romeo 1.9 jtd 2006 (120/150l)

Toyota Celica 1.8 2001-2003 (143l)


20 éves vagyok. Megdolgoztam érte és szeretnék venni egyet. Csak nem tudom pontosan még melyiket, hogy üzletemberset vagy egészen sportosat vagy pont a középút lenne az igazi.


A fenntarthatóság is érdekelne, megbízhatóság. Több évre venném az autót tehát mindenképpen hosszútávra.


2014. aug. 8. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csakis Toyota...

Ha nincs akkor Audi..

Alfát meg nem ajánlom.

2014. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha a megbízhatóság a fő szempont akkor egyértelműen a Celica. De vigyázni kell azokkal is,mert majdnem mindegyik Celicát széthajtották.
2014. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ilyen h fenntarthatóság is érdekelne.
2014. aug. 8. 16:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Az autót németbe fogom venni. Esetleg valami konkrét hely, hogy hol érdemes ? Vagy merre fele kéne szétnézni?
2014. aug. 8. 16:40
 5/11 anonim válasza:
Egy haveromnak van Celicája és nagyon megvan vele elégedve. 2.válaszoló vagyok. Ezért ajánlom a Celicát. Am nincs ötletem,hogy Németben hol érdemes nézegetni.
2014. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 156-os Alfa-t vennék egyértelműen, vagy ez már a 157-es évjárata?
2014. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetesen az Audi!
2014. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Alfát felejtsd el ha nincs sok pénzed az állandó szervízre.


Az audinak az 1.9 TDI nagyon jó, a motorja elnyűhetetlen, kiforrott technika.. elvan 4-5 literrel tehát keveset eszik és szép autó.. csak ne egy olyan autót vegyél ami megjárta a föld - hold távot kétszer oda vissza.


A celica nagyon jó kocsi, fiataloknak való, vagány csajozós gép... de étvágya is van

2014. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó:


igen igen nagyjából én is erre jutottam. jó a celica de ha néha húzós honapok vannak 143 le benzinesbe jol tud kajolni.


egy audi meg kisebb esztétikai tuning és még occo az üzemanyag is. Szóval szerintem döntöttem világ életembe audis voltam próbáltam másfele is nézni de valahogy mindig visszajutottam az audihoz. Talán németbe még olcsóbb is lesz mert kb olyan mint itthon a suzuki.

2014. aug. 9. 23:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt mindenki leszólja az Alfát meg lehet nézni a Totalcar népítéletben,hogy az Alfa 155 kifejezetten megbízható típus az már más kérdés találni egy nem széthajtottat!Konkrétan a haveromnak volt egy Audi A6 Tdi nem hajtotta,de KO lett a motorjának 160000km után!
2014. aug. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!