Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az az összeg ami alatt...

Mennyi az az összeg ami alatt nem érdemes kocsit venni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 500.000 forint.
2014. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Számomra 1 millió a határ, de a reális az olyan 5-600 ezer forint, ugyanis azalatt már semmilyen kategóriában nem találsz rendes megbizható autót. (Ne gyertek a 20 éves Swifttel...)
2014. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jövünk a 20 éves Swifttel, 600 alatt már 10 éves Swiftet is találni xD


Attól függ milyen autóról van szó, mert az árak eléggé típusfüggők. Tudom buta példa, de BMW E39-es árulnak 600 000-ért is és 2 000 000-ért is. Na most akkor mennyiért vegyünk?


Vagy mi tartozik bele az "érdemes"-be? Legyen 4 kereke,ne ázzon be és a műszaki lejártáig vigyen el vagy azért némileg komolyabbak az elvárások?


Rohangálós, első , összetörni való autókat már lehet venni elég normális állapotúakat is 3-400 000 körül ( pl F Astra ). Persze öreg, egyre több nyűg lesz vele, de az autó nem kerül annyiba átírással, mint egy-két új autón egy lendkerék és kuplungcsere.. :D


Először konkretizáld milyen követelmények tartoznak az összeghez, mert így ahány felhasználó, annyiféle válasz..

2014. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 180 ezret mondok, mert ennyiért vettem 5 éve egy azóta is hibátlanul, és hibamentesen működő Vw Polo II-t.
2014. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 300.000 alatt.

Persze sokan járnak olyan autóval ami ennyit se ér. Apám kocsija se ér 300.000-et, mégis ez lesz neki még évekig.

2014. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!