Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es 320D vagy ilyen...

2002-es 320D vagy ilyen évjáratban passat?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, de nem vagyok tisztában a megbízhatóságukkal, szervíz költség/igényükkel? Mit kell nézni vásárláskor? Stbstb Válaszokat előre is köszönöm!
2014. aug. 9. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt fogják mondani, hogy a PDTDI ami a Passatban van, az sz*r, de megsúgom, hogy a BMW motorja sokkal rizikósabb.

Vásárláskor arra figyelj, hogy ne füstöljön, ne remegjen a motor (kettős tömegű lendkerék), könnyen induljon hidegen (bár úgyis meleg lesz mire odamész), ne legyen erőtlen a motor. Ha viheted egy körre, csak hajtsd meg nyugodtan 3-4 ezres fordulatig, ha az eladó nem engedi ezt, akkor az már gyanús, mert érdekes dolgok kiderülhetnek ennél a fordulatnál, illetve 100-120 km/h nál szoktak jelentkezni a futóműproblémák, például kormányremegés, zörgés, billegés, stb. Ne a km alapján dönts, láttam már PDTDI Passatot tökéletes állapotban, 550.000 km-mel, de BMW-t is 450.000-rel. Nem akarlak a BMW-ről sem lebeszélni, de szerintem a Passat megbizhatóbb.

2014. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem egy méret kategória a két autó. A 3-as BMW egy mérettel kisebb, mint a Passat. A Passattal az 5-ös sorozat van egy csoportban.


12 éves dízelnél már bármi beüthet. Az igazán megkímélt és valósan keveset futott modellek mocskos drágák, azokkal kevés baj lesz. A többinél már jöhet bármi, akár BMW , akár VW...

2014. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!