Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Égő ha üzleti tárgyaláson nem...

Égő ha üzleti tárgyaláson nem indul az auto?

Figyelt kérdés
Pl olyan volt hogy igy be ültek az úriemberek a király kis verdámba na jó nem annyira király sőt inkább eléggé tragacs kis fityóba. mentünk volna na jó inditoztam de alig indult na jo egyáltalán nem szoval akkor kimászik mindenki és mentünk busszal. mennyire volt gáz? érdemes lenne ilyenkor inkább betolni velük vagy hogy? nem jött össze a tárgyalás.

2014. aug. 9. 16:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy ilyen jó a humorérzéketek.
2014. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De jól csináltam szerintetek? Azóta már meg indult.
2014. aug. 23. 12:25
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát ha engem akartál volna fel ültetni a buszra az tuti hogy nem lett volna üzlet! Az ,hogy az autó nem indul az megesik a legmárkásabb verdákkal is!
2014. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"be ültek az úriemberek a király kis verdámba na jó nem annyira király sőt inkább eléggé tragacs kis fityóba"


Komoly "üzleti tárgyalás" lehetett, ha az "üzleti partnerek" egy "tragacs kis fityóba" másznak be!!!

...majd ki!!

2014. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%

16:28

"Az ,hogy az autó nem indul az megesik a legmárkásabb verdákkal is"


Látszik, hogy neked sem volt még normális autód!

Mert pl. velem az utóbbi 20-30 évben egyszer sem fordult elő ilyesmi!!

2014. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Elő fordul a leg márkásabbal én is ezt mondom sztem újra probálom azota fel indult mondom
2014. szept. 13. 10:28
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
miért van olyan érzésem, hogy nem csak a kocsi miatt nem jött össze az az "üzleti tárgyalás"? :D
2014. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Beviz Elek ***** válasza:
Mert az "üzleti tárgyalás" egy kozmetikázott név. Gondolom az egyik iskola bicikliparkolójába akartak menni megbeszélni, hogy mikor nyúlják le a bicikliket/milyen szerszámokra lesz szükség.
2014. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Látom, hogy lassan már egy hónapja nem indul be a tragacsod!!!
2014. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

jééézusom...legalább az anyanyelvünket ne alázzátok meg ennyire...jólenne az igekötőket egybeírni..


méghogy üzleti tárgyalás...pfff

2014. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!