Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Viszonylag olcsó, új autók?

Viszonylag olcsó, új autók?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat hallani, hogy néhány gyártó ráállt olcsó szedánok előállítására: Peugeot 301, Renault fluence, Dacia logan, Citroen c-elyse, Fiat linea.

Sokan vitatják a témát, az autók minőségét, és a kinézetét. Szerintem szebbek, mint a drága agyondizájnolt gépek (kiváve a német kocsikat, meg talán még a skodát).


A kérdésem az lenne, hogy ezekhez hasonló árban árulnak-e kisebb autót (kb akkorát, mint a vw golf, vagy a dacia sandero).

Ugye itt már mondtam is egyet, a sanderoval. Tehát 3-4 milla körüli kisautókat várnék (lehetőleg diesel, vagy ha benzin, akkor takarékos).



2014. aug. 9. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Suzuki Splash, Opel Corsa, Kia Picanto, Suzuki Swift, Ford KA, Chevrolet Aveo, Fiat 500, Opel Adam, Fiat Punto, mondjuk ezek nem sedanok de árban stimmelnek és plusz egy közös van mindegyikben. Egyik sem éri meg az árát..
2014. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
esetleg dízelesek?
2014. aug. 9. 19:13
 3/7 A kérdező kommentje:
dacia logan/sandero vélemények?
2014. aug. 9. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 gurigáért már elég jó Chevrolet Cruzet is lehet venni.
2014. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dízelbe 3-4 milla közt: Nissan Note, Fiat Fiorino, Fiat Punto, Citroen C3, Fiat Panda, Dacia Duster, Ford Fiesta, Fiat 500, Toyota Yaris, Ford B-Max. Ezek meg főleg nem érik meg :DD
2014. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 milláért már van Citroen DS3 - lehet, hogy csak a legfapadosabb, de akkor is egy DS3, szerintem az egyik legjobb vétel manapság.
2014. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 milláért olyan 2-3 éves használtat kapsz, ami szép is, erős is(relative), és mégse Dacia. Új autónak is megvan a varázsa, hogy te teszed meg vele az első km-eket, kevesebb hibalehetőség, viszont ahogy kihozod a kereskedésből, már buksz, és nem is keveset. Ezeket gondold végig, és azt is, hogy ezekben a mostani autókban divat lett a 3 henger, meg turbót mindenre, nagyon kis ccm-el, ami lehet hogy nem a legszerencsésebb motorválasztás(nagyobb motorral meg lehet nem fér bele a keretbe)
2014. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!