Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlatok olyanok...

Milyen autót ajánlatok olyanoknak, akik most szereztek jogosítvány, mármint ami viszonylag olcsó is?

Figyelt kérdés
Autoajánlás

2013. nov. 19. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Suzuki

Lada is nagyon jó(csak sokat fogyaszt és általában sokat kell kasznizni ha már elette az idő)

2013. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szomszédom most akarja eladni a Ladáját. Asszem 1.5 kombi, 22 éves, rozsdamentes, elől 15 hátul 25 wattos hangszórókkal és gyári videoton erősítővel :)


Ezt kajak előadta valamelyik nap fapofával, én azt hittem összebrunyálom magam.


A szokásos ajánlás, Swift. Ócó, ütni-vágni tökéletes, egy év után is el lehet adni.

2013. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a swiftre szavazok
2013. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. generációs swift, abban már nem halsz meg, ha neked jön egy biciklista.

Ha olcsóbb kell, akkor valamilyen lada.

2013. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mer egy lada biztonságosabb a swiftnél .Na ezen jót nevettem!Vastag lemez nem ér semmit Max ütközéskor berepül a szélvédőn a motorháztető és levágja az ember fejét.A gyűrődési zónáinak az ütközés erejének elnyelő képessége 0 zero nulla,mivel nincs is olyanja.

Mellesleg rengeteg kis autó van ami ugyan úgy gyenge biztonság szempontjából mint a régi swift pl " golf 1-2 Még a swiftnél is gyengébb jócskán! De ott van még a opel corsa B, Vw poló 3-as szériáig,opel astra F ezek mind mind vackok törésteszt szempontjából és még az olasz és franci márkákból nem is mondtam egyet sem. De valamiért ezt valahogy mindig mindenki elfelejti!Egy emblémától nem lesz biztonságosabb az autó és egy embléma sem ment meg ha a kaszás felírta az embert a listára!

2013. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Put your mouse over the photo and tells you who and what it is).



[link]

2013. nov. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!