Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka annak hogy a...

Mi lehet az oka annak hogy a kocsi alapjáraton nem indul, lefullad és csak nagy gázadással lehet vele elindulni?

Figyelt kérdés
Egyébként 525-ös 92-es éváratú BMW Touring TD.
2008. aug. 5. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
így elsőre alacsony az alapjárat.
2008. aug. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj,hogy nincs alapjárat!Nézesd meg a gyújtást.
2008. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne alapjárat, akkor a gázpedálról lelépve üresben is megállna az autó. A gyújtást pedig turbódízel autónál nem nagyon lehet megnézni. Ha mostanában városban használtad, akkor lehet, hogy csak egyszerűen elkormolódott a motor belseje, ezen némi "meghajtás" segít. De egy adagolós meg tudná mondani, hogy vajon megfelelő-e az adagoló működése.
2008. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a "meghajtás" alatt azt érted higy mindíg túrjam neki? vagyis hogy gyorsan hajtsak? :D
2008. aug. 6. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem folyamatosan kell gyorsan menni, hanem országúton, huzamosabb ideig a névleges fordulatszám felével vagy annál magasabb fordulattal közlekedj.
2008. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Majd ezt kipróbállom! Köszi a segítséget!
2008. aug. 7. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy a kuplungod csúszik nem ?

Városi autóknál amit használnak is , annál előbb-utóbb elhasználódik.

2008. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hello !!Lenne egy olyan kérdésem hogy Egy suzuki marottinál az inditás nekem olyan hogy három kábelt ösze kel érinteni és meg is csak az a balya mos hogy sokszor probáltam beinditani de nem ment és most már csa kattog amikor összeérintem ez miért van mondja meg valaki mert fontos,??????????????????????????????????????????
2008. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A marutisnak:

Önindítót vedd ki és dobd el messze.

Nekem is ilyen hiba volt, ráindítottam(Zastava) és csak egyet kattant. A mágnest nem húzza be rendesen

2009. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!