Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 diesel vagy benzin?

Phoenix25 kérdése:

Bmw e46 diesel vagy benzin?

Figyelt kérdés

indokoljátok meg a véleményeteteket.

nem száguldozni kell.



2014. aug. 9. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Száguldozni csakis benzines...

Azért mert a dízel az inkább csak közlekedni van. Pl furgon kamion munkagép..

2014. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az éves futásátlagos magas lenne, 15 000km felett akkor inkább dízel. 10 000 alatt megfelel a benzines is.
2014. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
benzin olcsobb fentartás olcsobb alkatrészek többet eszik gyönyörü hang(6henger)jó pörgős dinamikus motor mellet, diesel jo nyomatékos horibilis alkatrész ár kevés fogyasztás mellett...mind a kettőt próbáltam pl 3 ezres benzinest meg a háromezres dízelt is mindketönek vannak ellönyei meg hátrányai is, én benzin párti vagyok, a döntés rajtad áll:D
2014. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hallgatsz egy tapasztalt emberre, akkor E39-et nézel. Sok szép darab van belőlük.

[link]

Olcsóbb is mint a felkapottabb E46-ok, nagyobb benne a tér, a hely, impozánsabb is. Ha nem száguldozásra kell és a magyar átlagot hajtod bele évente ami olyan 15-20ezer kilometer, akkor már lehet dízel akár egy kisebb is. Ha évi 10ezret vagy évi 5ezres hobbiautónak kirándulóautónak akarod, akkor benzineset 6 szép hangú hengerrel.

2014. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Benzinest vegyél.
2014. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!