Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri nyáron az Auchan...

Egy meseszép kérdése:

Megéri nyáron az Auchan benzinkútnál Smart Dieselt tankolni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ha nem, mit érdemes. Csak hozzáértők írjanak, ne pedig olyanok akik unatkoznak és trollkodni akarnak! Előre is köszi! :)

2014. aug. 3. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Nekem van haver!!! Nyugodtan, mert megy majd a kocsi, mint shumahher a sípályán!!!! :) Amúgy tényleg, nyugodtan! Megéri az árát, kevesebbet fogyaszt majd!
2014. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik kollégám azt mesélte, hogy a cég ahol faterja melózik, ott tankolta a teljes járműparkját. Valami fuvarozós cég, teherautók, dízel)


Pár hónapra rá ugyanaz az alkatrész meg tönkre mindegyikben, nem tudom így fejből melyik, de a lényeg, hogy valami adalék hiányozhatott az üzemanyagból. Ezt akkor mesélte amikor kérdeztem, hogy érdemes e ott tankolni.

2014. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen autód van ha delphi rendszeres akkor csak omw. Rossz a diesel szabványunk ezért a delphi befecskendezőkkel elátott rendszerek kenési elégtelensége miatt hamar összeomlanak az omw ausztriából hozza az üzemanyagokat ami megfelelő minőségű. Ha jól tudom a cetán száma túl kevés a mi gázolajunknak. Ha nem akkor lehetőleg a mol és ilyen tsz meg alacsony forgalmú kutak elkerülésével bárhol lehet tankolni ami nem delphrendszer van ilyenek pl a fordok többsége egyes renult motorok pl.:1.5 dci stb.Nézz utána google a barátod vagy a márka kereskedés esetleg az importőr.
2014. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!