Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt dízeles...

Milyen használt dízeles kombit vegyek?

Figyelt kérdés

Használt dízeles kombi vásárlását tervezem kb. 3 éves korig és 100 000 km-ig. Na mármost sikerült 3 autóra leszűkítenem a választást, de ezek közül nem tudom, melyik volna a jobb választás:

Opel Astra Sports Tourer 1.7 CDTI

Škoda Superb Kombi 1.6 TDI (vagy 2.0 TDI- nem vagyok biztos benne, hogy az 1.6-os elég egy ekkora autóhoz)

Peugeot 508 SW 1.6 HDI (vagy 2.0 HDI- hasonló indok, mint a Superbnél)

Tudom, az Astra nincs egy árkategóriában a másik kettővel, de használtan nincs akkora árbeli különbség. Az érdekelne, hogy ezek közül melyiknek kisebbek a fenntartási költségei(valódi fogyasztás, pótalkatrészek ára szükség esetén), melyik a megbízhatóbb(kevesebb meghibásodás) és úgy általánosságban melyik volna jobb választás?

Megkérek mindenkit, csak olyanok írjanak, akiknek van tapasztalatuk is az adott kocsikkal(legalább az egyikkel) :)



2014. aug. 10. 13:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Zöldséges merdzsó-t....
2014. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!